התקנת מצלמות אבטחה

האם מצלמות אבטחה גורמות לנו להרגיש בטוחים?

מצלמות אבטחה הפכו לחלק בלתי נפרד מהחברה שלנו, עם מאות מצלמות שהותקנו במקומות ציבוריים, במקומות עבודה ובבתים. המטרה העיקרית של מצלמות אבטחה אלו היא למנוע פשיעה גניבה וואנדליזם ולהגביר את הבטיחות. האם המצלמות אכן  גורמות לנו  להרגיש בטוחים יותר?

מצלמות אבטחה – אשליה או בטיחות?

אין ספק שמצלמות אבטחה יכולות לגרום לנו להרגיש בטוחים. אחרי הכל, הן מספקות תחושת מעקב והגנה. אבל האם זו רק אשליה? במציאות, רוב מצלמות האבטחה לא נצפות 24 שעות ביממה, כלומר אף אחד לא באמת צופה בצילומים בזמן אמת. המצלמות מחוברות למכשיר הקלטה שדרכו מקליטים אירועים לבדיקה במועד מאוחר יותר וזה מה שנפלא.

תחשובו על זה, אם פשע \מעשה גניבה היה מתרחש מול מצלמת אבטחה, רוב הסיכויים שהעבריין היה מספיק לברוח לפני שמישהו יוכל להתערב, אבל בזכות הקלטת המצלמות כן נוכל להבין מה התרחש מי למעשה ביצע את הפשע, מחקרים הראו שלמצלמות האבטחה יש השפעה על הפחתת שיעורי הפשיעה.

התקנת מצלמות אבטחה

חדירה לפרטיות

היבט נוסף שיש לקחת בחשבון הוא הפגיעה בפרטיות הנגרמת על ידי מצלמות אבטחה. בעסקים אין לנו כל כך ברירה הרי אם משהו מתרחש בעסק אנחנו נהיה חייבים לראות מה קרה זה יכול להיות גניבה, תלונה של לקוח או נפילה של לקוח,תלונה או תאונה של עובד בעסק, אז יש כאלה שירגישו פחות בעניין אבל כבעלים של עסק לא הייתי מוותר על מצלמות אבטחה לעסק, מצלמות לבית זה קצת שונה מכיוון שיש את עניין הפרטיות .

שאנחנו מכוונים מצלמות לבית הכוונה מצלמות בתוך הבית כאשר גרים בה משפחה, יכול להיווצר מצב לא נעים שצופים עלייך בבית שלך, ואפילו אם זה מישהו שקרוב לליבך, היינו ממליצים להתקין את מצלמות אבטחה לפחות מחוץ לבית אלה אם אם תושבי הבית החליטו על התקנת מצלמות אבטחה גם בפנים, כי זה הכרחי.

מציאת איזון

אז, האם מצלמות אבטחה גורמות לנו להרגיש בטוחים יותר? התשובה היא חד משמעית כן!

בסקר שערכנו ללקוחותינו קיבלנו תשובה ברורה: מצלמות האבטחה שינו את החיים שלהם, ונתנו להם את לצפות בכל רגע נתון בבית שלהם ולראות שהכל בסדר וכן להוריד את הרמת הלחץ.

התקנת מצלמות אבטחה

מה לגבי מערכת אזעקה

מה שנפלא בכל ההגנה הזאת זה שמערכת אזעקה ומצלמות מגבות אחת את השניה בכל נושא הבטיחות, ברגע שיש אזעקה בבית או בעסק הדבר הראשון שנעשה זה להיכנס לבדוק במצלמות האבטחה את המתרחש.

מעוניינים בקבלת הצעת מחיר להתקנת מצלמות אבטחה? אתה צריך אחד?

קיפד מערכות שואפת לספק ללקוחות תחושת ביטחון מירבית. אנו משיגים זאת על ידי הצעת מחיר למצלמות אבטחה מתקדמות (IP) במחיר הוגן. הצעת המחיר החינמית שלנו כוללת ייעוץ חשוב של יועץ אבטחה עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה. אנו יכולים להדריך אותך בבחירת סוגי המצלמות המתאימים ביותר ובמיקומי ההתקנה האופטימליים.

אנו מבינים שאבטחה היא לא פתרון אחד שמתאים לכולם. זו הסיבה שאנו מציעים מגוון אפשרויות של מצלמות אבטחה כדי לתת מענה לצרכים הספציפיים שלך. החל מהגדרות בסיסיות של מצלמה אחת ועד למערכות מרובות מצלמות עם תכונות הניתנות להתאמה אישית, יש לנו הכל. הצוות שלנו יעבוד איתך בשיתוף פעולה הדוק כדי להתקין מערכת אבטחה אישית המותאמת לתקציב ולדרישות שלך.
אז למה לחכות? בקשו הצעת מחיר עכשיו והצטרפו למשפחת קיפד מערכות.

Scroll to Top
× לייעוץ חינם :)