התקנת מערכת אזעקה לעסק: המדריך המלא

בטוח, שמור ומוגן: כל בעל עסק בישראל רוצה להבטיח שבית העסק שברשותו לא ייפרץ או יינזק. אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח זאת, היא להתקין מערכת אזעקה לעסק – שתספק לנו את הביטחון וההגנה שאנחנו מבקשים ותתריע בפנינו במקרה הצורך.

מערכת אזעקה לעסק צריכה לעמוד במבחן האמינות ויכולת ההתרעה בזמן אמת, לצד השיקול הכלכלי ואיכות מערכת האזעקה. ישנן מערכות אזעקה לעסק שהן מתוחכמות ובעלות יכולות גבוהות, לצד מערכות אזעקה מעט יותר פשוטות, שבמקרים מסוימים מספיקות כדי לעשות את העבודה. כל מה שצריך לדעת לפני התקנת מערכת אזעקה לעסק במדריך הבא.

מערכת אזעקה לעסק

סוגים שונים של מערכת אזעקה לעסק

בנישת מערכות האזעקה ישנן לא מעט אפשרויות שונות, החל ממערכות אזעקה מורכבות, מתוחכמות ובעלות יכולת גבוהה במיוחד לזיהוי גורמים עוינים או פריצה לשטח פרטי. לצד מערכות האזעקה הללו, תוכלו למצוא מערכת אזעקה לעסק שפועלת באופן מעט יותר פשוט אך נותנת מענה לצרכים הבסיסיים, בתקציב מעט יותר נמוך.

ישנם שני סוגי עיקריים של מערכת אזעקה לעסק: אלחוטית וקווית.

  1. מערכת אזעקה אלחוטית: מערכת אזעקה לעסק שפועלת באמצעים אלחוטיים, נחשבת לבעלת כושר זיהוי גבוהה. מדובר במערכות אזעקה איכותיות שמספקות מענה נרחב, כאשר מנגנון מערכת האזעקה בנוי כך שבזמן פריצה המערכת מתקשרת לטלפון של בעל העסק. כפי שניתן להבין, מדובר בהשקעה משתלמת שעשויה לחסוך כסף, זמן ועוגמת נפש ברגע האמת.
  2. מערכת אזעקה קווית: המערכת הקווית, כשמה כן היא, היא מערכת אזעקה לעסק הפועלת באמצעות חוטים וכבלים המחוברים בין הרכיבים השונים של המערכת (שנקראים רכזת וגלאים). המערכת פועלת באמצעות תקשורת קווית של אינטרנט או רשת מאובטחת, כשהיתרון שלה על פני מערכת האזעקה האלחוטית הוא המחיר הנמוך יותר. עם זאת, היא נחשבת מעט פחות אמינה ממערכת האזעקה האלחוטית כיוון שכבל הפיקוד שלה חשוף.

איך להתאים מערכת אזעקה לעסק בצורה נכונה?

בין אם אתם מעוניינים במערכת אזעקה עבור כל עסק מקיוסק באילת לחנות חיות בתל אביב או מפעל רהיטים בנהריה 🙂 – ישנם כמה פרמטרים וקריטריונים שכדאי להכיר, בטרם עושים את הבחירה.

  • מיקום בית העסק
  • סוג העסק
  • גודל העסק
  • בעלי חיים הנמצאים בעסק ױ
  • האם ישנה תשתית למערכת אזעקה
  • האם קיימות דרישות ספציפיות של חברת הביטוח

חשוב לציין שבמהלך התאמת מערכת אזעקה לעסק, חשוב להתבסס לא רק על סוג מערכת האזעקה אלא לקחת בחשבון את כלל הפרמטרים האלה. לכל בית עסק ישנן דרישות ודרישות משתנים, החל מסוג החלל ועד לרגישות המערכת, התקציב וכן הלאה.

מערכת אזעקה חיצונית מול פנימית: מה העסק שלי צריך?

חשבו על שגרת הפעילות היומית בעסק שלכם, ונסו להבין מהי רמת האבטחה והצורך שתרצו לתת לו מענה באמצעות מערכת אזעקה לעסק. תכנון מערכת אזעקה בצורה נכונה לוקח בחשבון את הבעיה המהותית ביותר בעסק, ודיוק המיקומים שנרצה לכסות באמצעות המערכת. ישנם עסקים שיבחרו לאבטח את הסביבה החיצונית וההיקפית של בית העסק, וישנם עסקים שיבחרו דווקא בהגנה הפנימית. הגנה משולבת היא כמובן אפשרית והאולטימטיבית, אך עלותה גבוהה יותר. במקרה שמדובר בעסק בו נמצאות חיות מחמד כמו חנות חיות או עסק אם הרבה יונים או חתולים, מומלץ לשלב במערכת האזעקה גלאים ייעודיים שיודעים להתעלם מנוכחות בעלי החיים במקום או להתאים את מיקום ההתקנה וכך לנטרל התרעות שווא.

התקנת מערכת אזעקה לעסק עם קיפד מערכות אבטחה

אנחנו בקיפד מערכות אבטחה מספקים שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים, מתאימים את עצמנו למציאות המשתנה ולצרכי הלקוחות שלנו. אצלנו תוכלו לקבל שירות הקנה מערכת אזעקה לעסק או לבית, מערכות כניסה לבתים ועסקים, מצלמות אבטחה ביתיות ועוד.

הצוות שלנו זמין עבורכם לכל שאלה, התייעצות או התלבטות, כדי שתקבלו את המענה הטוב ביותר מקצה לקצה. רוצים לקבל פרטים נוספים על שירותי תיקון והתקנת מערכות אזעקה? השאירו פרטים או התקשרו אלינו עכשיו.

Scroll to Top
× לייעוץ חינם :)