התקנת מצלמות אבטחה

התקנת מצלמות אבטחה עם קיפד מערכות

במידה ואתם מחפשים להבטיח שהבית או העסק יהיו מאובטחים, אז כדאי לשקול התקנת מצלמות אבטחה. התקנת מערכת אבטחה מקיפה עם מצלמות מעקב היא אחת הדרכים היעילות ביותר להגנה מפני איומים – מפורצים וגנבים ואפילו גניבות פנימיות בתוך העסק. עם המערכות הנכונות, עסקים יכולים להפחית את עלויות האבטחה שלהם תוך מתן הגנה טובה יותר. 

אז בין אם אתם רק מתחילים או רוצים מידע נוסף, ריכזנו עבורכם את כל המידע הרלוונטי.

התקנת מצלמות אבטחה - www.keypad.co.il

כמה עולה להתקין מצלמות אבטחה?

המון לקוחות מתקשרים אלינו ושואלים האם אפשר לקבל הצעת מחיר להתקנת מצלמות אבטחה בטלפון, בואו נעשה קצת סדר בעניינים , מחירים לרכישת ציוד תמיד אפשר לתת בטלפון כי המחיר לרוב לא משתנה, לדוגמא המחיר של מצלמות IP בין 2MP -8MP   נע בין 300 – 500 ש"ח. המחיר של מערכת הקלטה NVR 4CH POE נע בין 900 – 1300 ש"ח. אבל מה לגבי "ההתקנה" ?מה לגבי אורך הכבל ?איך להעביר את הכבל ?האם צריך תעלות או צינורות? האם אפשר להעביר את החיווט בדרך הקצרה או הארוכה ו?האם בכלל אפשר להעביר כבלים או שצריך להתקין מערכת אלחוטית? התשובה הינה חד משמעית, הצעת מחיר בטלפון אף פעם לא דומה להצעת מחיר שניתנת בשטח עצמו .הסטייה במחיר שניתן בטלפון לבין מחיר שניתן בשטח כל כך משמעותי, לכן אנחנו לא מוכנים לקחת את הצאנס לעמוד במצב לא נעים בו יש שוני בין המחירים המוצעים.
כמו הכותרת "כמה עולה התקנת מצלמות אבטחה" אדייק ואתן לכם מחירים לעלות ציוד מצלמות אבטחה לא כולל התקנה.

 

 • מחיר מצלמה אנלוגית 2MP כיפה או צינור - ₪150 - ₪350
 • מחיר מצלמה אנלוגית 5MP כיפה או צינור - ₪250 - ₪450
 • מחיר מערכת הקלטה DVR 4CH עם 1T כרטיס זכרון - ₪600 - ₪800
 • מחיר מערכת הקלטה DVR 8CH עם 1T כרטיס זכרון - ₪800 - ₪1000
 • מחיר מערכת הקלטה NVR ל - 4 מצלמות עם 1T כרטיס זכרון - ₪800 - ₪1000
 • מחיר מערכת הקלטה NVR ל - 8 מצלמות עם 1T כרטיס זכרון - ₪1000 - ₪1200
 • מחיר מערכת הקלטה NVR POE ל - 4 מצלמות עם 1T כרטיס זכרון - ₪1000 - ₪1200
 • מחיר מערכת הקלטה NVR POE ל - 8 מצלמות עם 1T כרטיס זכרון - ₪1200 - ₪1400

איך מוצאים מתקין מצלמות אבטחה?

לצערנו הרב, גם כיום תחום התקנת מצלמות אבטחה לבית ולעסק, מהווה תחום בו קיימים מתקינים וחברות שמקצועיותן מוטלת בספק.

המרחב הדיגיטלי מאפשר לנו כיום, בלחיצת כפתור אחת, לברר לעומק ולקבל המלצות מאנשים פרטיים וחברות שנהנו משירות מקצועי של מתקינים וחברות המתמחות בהתקנת מצלמות אבטחה. ברשתות החברתיות השונות, כמו גם בעמודי ההמלצות והביקורות של "גוגל", תוכלו למצוא קבוצות העוסקות בתחום מצלמות האבטחה ובהם פוסטים של גולשים הממליצים על מתקינים מהימנים ומקצועיים.

 

התקנת מצלמות אבטחה בבית פרטי

התקנת מצלמות אבטחה לבית פרטי מהוות כיום הכרח עבור לא מעט משפחות. בתים פרטיים, לעומת בתים בבניינים משותפים, מהווים עבור פורצים רבים יעדים מועדפים. היכולת, עבור פורצים מיומנים, לפרוץ לבית פרטי שבו לא נעשתה התקנת מצלמות אבטחה הופכת לקלה ופשוטה, כשבית פרטי חולש על שטח רחב יותר, ניתן להיכנס אליו בקלות יתרה כשהסיכוי למצוא בו שלל רב יותר גם כן משחק תפקיד.

בטרם מגיע אליכם מתקין מצלמות אבטחה, חשוב כמובן לבחון, יחד עם אנשי מקצוע מנוסים, מהם הצרכים הבטיחותיים שלכם בעבור הרצון ליהנות ממגורים בטוחים ונעימים בבית הפרטי. כפי שהדבר נעשה בהתקנת מצלמות אבטחה לעסק, גם בהתקנת מצלמות אבטחה לבית ישנן מספר נקודות שחשוב להתעכב עליהן.

אחת מהשאלות המרכזיות הנוגעות להתקנת מצלמות אבטחה לבית פרטי, מתייחסת לשאלה האם נרצה להתקין מצלמות אבטחה בשטחים החיצוניים המקיפים את הבית הפרטי שלנו, או שיש וחשוב לנו להוסיף למערכת האבטחה בבית גם מצלמות נוספות שיכסו חללים נוספים בחלקים הפנימיים של הבית, דוגמת מחסן הבית המשמש גם לחניית הרכבים, התקנת מצלמת אבטחה בבית בו קיים משרד עם כספת ועוד.

התקנת מצלמות אבטחה

התקנת מצלמות אבטחה בעסק

אבטחת העסק שלך היא חלק חיוני בניהול מבצע מוצלח, ומצלמות אבטחה יכולות להיות כלי רב ערך בהשגת מטרה זו. התקנת מצלמות אבטחה בעסק שלך יכולה לעזור לך לנטר אזורים קריטיים, להרתיע פעילות פלילית ולספק ראיות במקרה של פריצה או תקריות אחרות. עם ההתקדמות בטכנולוגיה, אתה יכול לגשת לצפיית המצלמות מרחוק מכל סמארטפון ואפילו לצפות בהקלטות דרך הטלפון עצמו, מה שנותן לך מבט ממעוף הציפור על מה שקורה בעסק שלך מכל מקום בעולם. חיוני להשקיע באמצעי אבטחה יעילים להגנה על העסק שלך, והתקנת מצלמות אבטחה היא דרך מצוינת להבטיח את שלומם של העובדים והרכוש שלך. עם המערכת הנכונה, אתה יכול להשיג שקט נפשי, בידיעה שאתה עושה הכל כדי לשמור על בטיחות העסק שלך.

התקנת מצלמות אבטחה מקצועית

בכל הנוגע לתכנון והתקנת מצלמות אבטחה, יש לקחת בחשבון הרבה מעבר לבחירת המצלמות הנכונות. התקנה מקצועית דורשת שירות והדרכה מתחשבים שיעזרו למקסם את ערך ההשקעה שלך. הגישה המקיפה שלנו כוללת ייעוץ, תכנון, יישום ובדיקה של כל שטח ההתקנה. הרשו לנו להראות לכם כיצד המומחיות שלנו בהתקנה מקצועית יכולה להבטיח הצלחה לא משנה באיזה תרחיש יתמודד הצוות שלכם! פשוט חייגו אלינו ותנו לנו לתת לכם את הייעוץ שמגיע לכם לשקט נפשי שלכם.

מלאו את הטופס ושלחו אלינו, ואנחנו נדאג לכם לכל השאר! אם תרצה להתקשר אלינו ישירות, פשוט לחץ על הטלפון! 🙂 054-868-1120

מצלמות אבטחה לביטחון בבית ובעסק

שמירה על בטיחות הבית והעסק שלך היא בראש סדר העדיפויות, ואחת הדרכים להבטיח את האבטחה שלך היא התקנת מצלמות. עם קיפד מערכות, אתה יכול לסמוך על כך שאתה מקבל מצלמות אבטחה מהשורה הראשונה כדי להגן על הרכוש שלך. מצלמות אלו מציעות וידאו באיכות גבוהה ואף ניתן לגשת אליהן מרחוק באמצעות אפליקציה לנייד. בנוסף, קיפד מערכות מציעה שירותי התקנה מקצועיים כדי להבטיח שהמצלמות שלכם ממוקמות בצורה אופטימלית ליעילות מירבית. בין אם אתה מחפש לפקוח עין על הבית שלך בזמן שאתה לא או לפקח על העסק שלך לאחר שעות העבודה, לנו יש את הפתרון בשבילך. אל תשאירו את בטיחות הנכס שלכם למקרה – בחרו בקיפד מערכות לצרכי מצלמות האבטחה שלכם.

הצעת מחיר עם קיפד מערכות

הצעת מחיר עם קיפד מערכות
הצעת מחיר היא תהליך מאוד פשוט. אתם מתקשרים, מתאמים יום, מגיע אליכם יועץ מיגון אשר בודק את השטח ,מודד, מייעץ וממליץ לכם מה האופציה הטובה ביותר בשבילכם. כבר למחרת הצעת המחיר אצלכם במייל וכל זה בחינם לגמרי!
למה אתה מחכים? לקבלת הצעת מחיר למצלמות אבטחה בבית או בעסק חייגו עכשיו 054-868-1120

סוגים שונים למצלמות אבטחה ותכונותיהן

מצלמות האבטחה התפתחו כדי להציע מגוון רחב של תכונות כדי לתת מענה לצרכים שונים, מה שמבטיח הגנה בבית ובעסק כאחד. כדי לספק מעקב מקיף, ישנן מצלמות כמו מצלמות זיהוי פנים, מצלמות ממנועות, מצלמות למרחקים ארוכים, מצלמות זיהוי רכבים ועוד המון פונקציות ואפשריות, התאמה המצלמות ללקוח עסקי או לפי דרישת ביטוח או בעל מקצוע בתחום התקנת מצלמות אבטחה.

כיום יש מצלמות אנלוגיות, מצלמות IP ומצלמות WIFI.

הרוב המוחלט של התקנת המצלמות היום הן מצלמות IP (פרוטוקול אינטרנט), מצלמות אלה עובדות בעזרת כבל רשת, ומאפשרות צילום איכותי הרבה יותר.

מתקין מצלמות אבטחה - www.keypad.co.il

מצלמות אבטחה מומלצות

זה לא סוד שמצלמות אבטחה הופכות נחוצות יותר ויותר בעולם של היום. הקדשנו את הזמן לאסוף כמה ממערכות מצלמות האבטחה הטובות ביותר הקיימות בישראל.

מצלמות אבטחה Hikvision

לקוחות "קיפד מערכות" נהנים כיום ממצלמות אבטחה מתקדמות ומשוכללות, תוך הקפדה על מצלמות וציוד קצה של חברות בינלאומיות מובילות. אחת מאותן חברות שמהן לקוחות החברה יכולים ליהנות היא חברת Hikvision הסינית.

Hikvision הוקמה ב-2001 ותוך מספר שנים הפכה להיות אחת החברות הגדולות בכל הנוגע לפתרונות טלוויזיה במעגל סגור. החברה מייצרת, נכון להיום, מגוון רחב של מצלמות וציוד נלווה עבור רבים המעוניינים בהתקנת מצלמות אבטחה לבית ובהתקנת מצלמות אבטחה לעסק.

תחת המותג הסיני, נהנים לקוחות "קיפד מערכות"  ממצלמות IP, מצלמות HD אנלוגיות, מערכות אזעקה מתוחכמות, מכשירי מעקב שונים ותוכנות מתקדמות לניתוח וניהול מערך האבטחה על כל רבידיהן. לצד זאת, משקיעים קברניטי החברה עמל ומשאבים רבים בכל הנוגע למחקר ופיתוח מוצריהם, יחד עם מחקר ופיתוח מעמיק בכל הנוגע לתחום הרחב של מצלמות אבטחה.

מצלמות אבטחה Dahua

אחרי ,Hikvision נחשבת Dahua הסינית לחברה השנייה בגודלה בתחום מצלמות האבטחה, כשגם ממוצרי חברה סינית זו יכולים לקוחות "קיפד מערכות" ליהנות.

החברה, שמקום מושבה בבייג'ינג, הינה חברה ציבורית בבעלות ממשלתית חלקית שהוקמה ב-2001 ומתמחה בייצור של מצלמות אבטחה, זאת לצד התמחותה בייצור של ציוד מעקב מבוסס וידאו. בין היתר, מתמחה החברה בייצור של מערכות אזעקה מתוחכמות, אבטחת כבישים, אבטחה באמצעות רחפנים ועוד.

מצלמות אבטחה Provision

עבור לקוחותינו המעוניינים במצלמות אבטחה של חברות מישראל, אין ספק שחברת Provision הישראלית הפכה להיות אחת מהחברות המובילות בתחום.

Provision נוסדה ב-2007 והפכה במהרה לחברה מוכרת גם ברמה הבינלאומית בכל הנוגע לתחום מצלמות האבטחה במעגל סגור. הזירה הביטחונית המתמשכת בישראל, אפשרה ל- Provision להתפתח למגוון רחב של תחומים הנושקים לעולם מצלמות האבטחה, תוך היכולת לספק ולקחת בחשבון נושאים נושקים בתחום ניהול מצבי חירום אבטחתיים, אבטחת סייבר, איסוף מודיעין, הגנה על תשתיות טכנולוגיות רגישות והיכולת להוות שחקן מוביל בתחום הרחב של פיתוח ערים חכמות.

מצלמות אבטחה IP

מצלמות אבטחה IP הן מצלמות מעקב דיגיטליות הפועלות על ידי חיבור לרשת קווית או אלחוטית. מצלמות אבטחה IP משתמשות בטכנולוגיית הקלטת וידאו באיכות גבוהה, אשר לוכדת תמונות ברורות גם בתנאי תאורה בהירים וגם בתנאי תאורה נמוכה. יש להם גם תכונות שונות כמו זיהוי תנועה, שמפעיל הקלטה כאשר הוא מזהה תנועה בשדה הראייה של המצלמה, ויכולות ראיית לילה ללכידת צילומים באזורים חשוכים. חלק מהמצלמות אפילו מציעות תכונות מתקדמות כמו זיהוי פנים או זיהוי שמע כדי לשפר עוד יותר את ניטור האבטחה. הצילומים מאוחסנים בדרך כלל על מקליט וידאו ברשת (NVR), שאליו ניתן לגשת מרחוק.

בסך הכל, מצלמות אבטחה IP מציעות מגוון יתרונות שהופכים אותן לאידיאליות עבור כל מערכת אבטחה ביתית או עסקית. התכונות המתקדמות שלהם, בשילוב עם ההגדרה הקלה ויכולות הניטור מרחוק שלהם הופכים אותם לבחירה פופולרית עבור מערכות מעקב רבות. עם מצלמת אבטחת IP הנכונה, עסקים ובעלי בתים יכולים להרגיש בטוחים בידיעה שהרכוש שלהם מוגן היטב.

עזוב את המצלמות האנלוגיות מהדור הישן ואמץ את העתיד עם מצלמות IP חדשניות!

התקנת מצלמות אבטחה IP

התקנת מצלמות רשת זה תהליך מורכב ודורש ידע מקצועי. מומלץ להזמין מתקין מוסמך כדי להבטיח הגדרה ותצורה נכונה. השלבים הבאים יספקו הדרכה כיצד התקנת מצלמות רשת עובדות.

 1.  צריך לקבוע את סוג החיבור הדרוש מצלמת אבטחה IP. ישנם שני סוגי חיבור נפוצים: קווי ואלחוטי. חיבורים קוויים בדרך כלל מאובטחים יותר אך דורשים חיבור פיזי מהמצלמה למכשיר הקלטה או לסוויץ. חיבורים אלחוטיים מספקים יותר גמישות ונוחות מבחינת עבודה וכבלים ( נקודת חשמל מספיקה ), אך עשויים להיות פחות מאובטחים מחיבור קווי ופחות איכותי.
 1.  צריך להגדיר את הרשת שלך עבור מצלמות אבטחה. וודא שכתובת ה-IP, מסכת רשת המשנה והשער הוגדרו כהלכה. כמו כן, צריך להגדיר את הגדרות הנתב שלך כדי לאפשר גישה מרחוק ממצלמות לזה נדרש כתובת IP קבועה לחילופין היום אפשר גם להתחבר דרך הענן ללא צורך בכתובת IP.
 1.  הורד והתקן את תוכנת המערכת במחשב או במכשיר תואם כמו טלפון לזה יידרש אפליקציה. זה יאפשר לך לגשת למצלמות האבטחה מכל מקום עם חיבור לאינטרנט. התוכנה תספק גם אפשרויות לצפייה בהקלטה, ניהול המערכת ועוד.
 1. לבסוף, אבטח את מערכת מצלמות האבטחה שלך בסיסמאות, הצפנה ואמצעים אחרים כדי להבטיח שרק משתמשים מורשים יוכלו לצפות בצילומים.

התקנת מצלמות אבטחה אנלוגיות

התקנת מצלמות אבטחה אנלוגיות הוא הרבה יותר פשוט מזה של מצלמות אבטחה IP ואינו דורש ידע מקצועי. מצלמות אבטחה אנלוגיות מחוברות בדרך כלל ישירות דרך כבל למכשיר ה DVR  ( כבלים קואקסיאליים ) מה שהופך את תהליך ההתקנה לפשוט וקל. אנו בקיפד מערכות ממליצים כיום להתקין רק מצלמות רשת, כדי לתת ללקוח בדיוק את מה שהוא מצפה מחברתנו.

היכן כדאי להתקין מצלמות אבטחה (בפנים ובחוץ)

על מנת לייעל את הבטיחות והאבטחה של הבית או העסק, חיוני למקם אסטרטגית מצלמות אבטחה בפנים ובחוץ. 

גישה מקצועית להתקנת מצלמות כוללת הערכה קפדנית של הנכס כולו כדי לזהות נקודות תורפה פוטנציאליות ואזורים עתירי תנועה. נקודות התחלה טובות למיקום מצלמות חיצוניות כוללות את הדלתות הקדמיות והאחוריות, כמו גם חלונות שאינם נראים ישירות מהרחוב. מיקום מצלמות בנקודות אלו ירתיע פולשים ותצלם צילומים קריטיים במקרה של פריצה. 

מבחינת החלק הפנימי של הנכס, התמקדו באזורים כגון מסדרונות ראשיים, גרמי מדרגות וחדרים המכילים פריטים יקרי ערך או מידע רגיש. מיקום נכון של מצלמות האבטחה שלכם יספק כיסוי מקיף ויעניק לכם שקט נפשי, בידיעה שהרכוש והנכסים שלכם מוגנים היטב.

התקנת מצלמות אבטחה - www.keypad.co.il

הכנה להתקנה - כלים נדרשים, חומרים ושלבי התקנה

כאשר יוצאים לפרויקט התקנה חדש, חיוני להיות מוכנים היטב עם הכלים, החומרים ושלבי ההתקנה הדרושים כדי להבטיח תהליך חלק ויעיל. קודם כל חברה שתתקדם איתכם בכל תהליך ההתקנה משלב פגישה עם קבלן הבניה והכנת נקודות גישה למצלמות עד גמר העבודה. בחירת הציוד, מצלמות מתאימות מכשיר הקלטה עם דיסק קשיח לצפייה בהקלטות בגודל המתאים, מצלמה עם עדשה צרה או רחבה כמובן שאת כל זה תשאירו לחברת מצלמות האבטחה שתחליטו, אצלנו אנו מתחייבים לצאת לפרויקט רק אחרי שהכל מובן לשני הצדדים גם מבחינת ההתקנה וגם בחירת הציוד.

התקנת מצלמות אבטחה אלחוטיות

התקנת מצלמות אבטחה אלחוטיות חוללה מהפכה בדרך שבה אנו מגנים על הבתים והעסקים שלנו מפני פריצות. השכיחות של מצלמות אבטחה אלחוטיות שינתה את הדרך בה אנו חושבים על אבטחת בית. חלפו הימים של התקנת חיווט מסובכת וציוד מגושם ובולט לעין. בעזרת טכנולוגיה אלחוטית, ניתן למקם את המצלמות הללו כמעט בכל מקום ולהגדיר אותן תוך דקות ספורות. אבל הנוחות והגמישות שלהם לא פוגעות ביעילות שלהם. למעשה, למצלמות אבטחה אלחוטיות רבות יש תכונות מתקדמות כגון זיהוי תנועה ופונקציות מתקדמות נוספות, מה שהופך אותן להשקעה טובה עוד יותר עבור בעלי בתים. בין אם אתה מחפש לפקוח עין על הנכס שלך בזמן שאתה לא נמצא או פשוט רוצה להוסיף שכבת אבטחה נוספת לבית שלך, המון לקוחות רוכשים מצלמות WIFI כדי לצפות בהוריהם  אשר מטופלים על ידי אנשים זרים. מצלמות אבטחה אלחוטיות מציעות בחירה אמינה וידידותית למשתמש, למידע נוסף על (מצלמות אבטחה אלחוטיות).

טיפים להתקנת מצלמות אבטחה, שמירה על בטיחותך ובחירת החברה המושלמת להתקנת מצלמות אבטחה

כשזה מגיע להגנה על הבית או העסק שלך, התקנת מצלמות אבטחה היא דבר פשוט מאוד, עם זאת בחירת החברה הנכונה להתקנתם יכולה להיות משימה לא פשוטה. עם כל כך הרבה חברות, איך תדע איזו מהן מתאימה לך ביותר?

טיפ מס' 1: בצע מחקר

לפני שאתם מתחייבים לחברה, הקדישו זמן למחקר קטן. חפשו חברות שפועלות לפחות כמה שנים ויש להן מוניטין טוב, בדקו שהם נמצאים במיקום קרוב אלייך,בדקו את הביקורות של החברה בגוגל, בדקו אם אחד החברים או המשפחה שמע על החברה, ובמידה וכן מה דעתו.

טיפ מס' 2: ודא שהם מציעים את מה שאתה צריך

היום יש המון חברות שנותנות את שירות ההתקנה אבל לא כולן מספקות שירות מקצועי אמיתי. מהניסיון הרב שיש לנו בתחום יש המון חברות טובות אבל יש גם מה שנקרא אצלנו "חפרים" ואתם לא רוצים ליפול על אחד כזה. הקפידו לבחור בחברה המציעה את סוג מערכת המצלמות וסוג המצלמות שאתם צריכים, בידקו עם החברה באיזו צורה הכבלים יעברו? איזה סוג כבל? האם משתמשים בצינור להגנה? בנוסף, שקול אם יש לך צורך בפונקציות נוספות כגון :חיבור המצלמות לאזעקה או זיהוי תנועה או פנים, וודא שהחברה יכולה לספק שירותים אלה.

טיפ מס' 3: קבל מספר הצעות מחיר ( אבל לא יותר מדי 😊)

אל תסתפקו בהצעה הראשונה שקיבלתם ( לפעמים יש קליק וזה רק לטובה אפילו שזה ההצעה הראשונה ). חשוב לקבל הצעת מחיר מלפחות  2 חברות לאו דווקא בגלל המחיר, אלא מכיוון שזוהי אפשרות טובה להקשיב לשני בעלי מקצוע שיכולים לתת לכם טיפים להתקנה.

טיפ מס' 4: אחריות

חשוב לבחור חברה שנותנת שירות ואחריות כמו שצריך! אחריות יכולה לספק שקט נפשי בידיעה שהעבודה שביצעו עבורך מוגנת. הקפד לשאול לגבי האחריות של החברה ומה היא מכסה.

טיפ מס' 5: אל תשכח את שירות הלקוחות

אחרון חביב, קחו בחשבון את רמת שירות הלקוחות שמספקת החברה. האם הם נענים לפניות? האם יש להם צוות מיומן וידידותי? חברה עם שירות לקוחות טוב יכולה לעשות את כל ההבדל בחוויה הכוללת שלך.

כעת, לאחר כל העצות הללו, אתם מצוידים היטב לבחור את החברה המושלמת להתקנת מצלמות אבטחה עבור הנכס שלכם. זכרו, לא מדובר רק על מציאת האפשרות המשתלמת ביותר, אלא גם להבטיח איכות ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

יש לכם שאלות לגבי בחירה או התקנה מצלמות אבטחה? השאירו לנו פרטים או התקשרו 054-868-1120 ונשמח לעזור!

בדוק מה יש לחלק מהלקוחות שלנו לומר עלינו!

5/5
יורם כץ
יורם כץ
קרא עוד
חברת קיפד התקינו אצלי בעסק מערכת אזעקה. אין ספק שהם חברה מקצועית עם הרבה ניסיון, כל תהליך ההתקנה בוצע עם הרבה סובלנות ומקצועיות הרבה מעבר למצופה, בנוסף הם התקינו אצלי בבית קודן לדלת כניסה והכל עובד מושלם! ממליץ בחום על חברת קיפד!
Dana Rubin
Dana Rubin
קרא עוד
חייבת להמליץ על Keypad מערכות אבטחה, הרבה זמן חיפשתי מקום טוב שואכל לבצע אצלו התקנה של מצלמות אבטחה לבית שלי, החלטתי לסגור את העסקה מול Keypad , הגיע אליי טכנאי מדהים בשם ברק בעל סבלנות ומקצועיות רבה, רמת השירות היתה גבוהה , קיבלתי מהטכנאי הסברים , התקנה ושירות מעבר למה שציפיתי ,המצלמות עובדות כרגע מעולה ובדיוק בצורה שרציתי, אין ספק שאקרא להם שוב בכל התקנה נוספת שתהיה לי! ממליצה בחום!
Alona Tibi
Alona Tibi
קרא עוד
תודה על שירות אמין מקצועי ומהיר! פניתי לברק ותוך יומיים כבר הגיע אל ביתי התקין את הציוד הנדרש, אפילו דאג להתקשר לאחר מכן לוודא שאני מרוצה.. אז כן! מאוד מרוצה, מצלמות באיכות גבוהה ממש ומחירים טובים.. תודה על הסבלנות והנעימות.
הקודם
הבא

אם אתה סקרן לדעת מה עוד לקוחות אומרים עלינו, יש לנו אוסף מרשים של ביקורות בגוגל ובפייסבוק. בדוק אותם והוסף משלך – אנחנו אוהבים חיזוק אגו טוב!

Scroll to Top
× לייעוץ חינם :)