התקנת מצלמות אבטחה במודיעין

מודיעין הינה עיר בישראל אשר חוותה עלייה בשיעורי הפשיעה במהלך השנים האחרונות. התקנת מצלמות אבטחה בבית יכולה לסייע רבות בביטחון אישי וכן מניעת פריצות, בנוסף התקנת מצלמות אבטחה תורמת רבות להרגשת שליטה בקשר לכל מה שקורה אצלכם בבית.

מצלמות אבטחה לא מסייעות רק בנושא פריצות שזהו עניין  חשוב בפני עצמו, אלא מסייעת גם  להציץ מדי פעם על הילדים משחקים ולהיות רגועים בזמן שאתם בעבודה, כאחד שיש לו מצלמות אבטחה גם בבית וגם בעסק לפעמים הצצה אחת למשך מספר שניות במצלמות יכולה לגרום לרוגע להמשך היום, אז אם שוקלים להתקין  מצלמות במודיעין אנחנו הכתובת שלכם, הצעת מחיר חינם!

בחירת מערכת מצלמות אבטחה המתאימה לביתכם

כיצד בוחרים מצלמות? איזה מצלמות מתאימות לבית שלי?

את הנושא הזה תשאירו בידיים שלנו ותנו לנו להתאים  לכם את המערכת המתאימה ביותר, אז איך זה עובד? אתם יוצרים קשר איתנו ויועץ המיגון שלנו מגיע אליכם לבדוק את הבית, האם יש הכנות  מתאימות ואיזה סוג מצלמה תתאים לכם, האם תרצו מעבר לראייה גם מיקרופון, מהי  כמות המצלמות הנדרשת ומהי הדרך הטובה ביותר להעביר את התשתיות,  שזהו  נושא חשוב מכיוון כאשר הכבלים עוברים כמו שצריך מוגנים ומסומנים לא תתקלו בתקלות למשך שנים רבות, אגב הייעוץ עלינו 🙂. 

מערכת אזעקה לבית

עלות התקנת מצלמות אבטחה במודיעין

היום במדינת ישראל לא זול לחיות,  ולפעמים עלות התקנת מצלמות אבטחה משפיעה רבות על בחירת החברה, אנו ממליצים תמיד בנוסף לבחינת המחיר, לבחון ולבחור בחברה בעלת  מקצועיות שירות טוב.

כמובן שלא בכל מחיר אבל המשפט "הזול עולה יקר" תופס גם לגבי התקנה מצלמות אבטחה, אנחנו בקיפד מערכות תמיד נותנים מחיר הוגן  וסביר כי אצלנו שירות ומקצועיות זה מעל הכל. 

הערה: אף פעם אל תקחו הצעת מחיר טלפונית מכיוון שהיא לא תהיה מדויקת וכמובן לא מקצועית. אין טוב ממראה עיניים.  

איפה מתקינים מצלמות אבטחה בבית

התקנת מצלמות אבטחה בבתים משתנה מבית לבית מלקוח ללקוח, התקנה שתתבצע בבניין מגורים משותף מיקום המצלמות יהיה באזור הרכבים ,כניסה ומסביב לבניין, כמובן בהסכמת כל הדיירים, בבית פרטי זה קצת שונה כי אתם הבעלים של השטח וכך תהיה החלטה שלכם לגבי מיקומים אפילו פנימיים, כן חשוב לוודא שכל השטחים מכוסים במצלמות, אנחנו לא נרצה להיות בסיטואציה של מקרה לא נעים שדווקא השטח  המת הזה לא מכוסה. קיפד מערכות בראשות ברק מבטיחים לייעץ ולספק לכם את כל המידע שתרצו לקבל.

גישה מרחוק למצלמות אבטחה

יש המון יתרונות למצלמות אבטחה לבית, אחד היתרונות הגדולים בהתקנת מצלמות אבטחה הוא היכולת לפקח בעזרתן מרחוק. מערכות מצלמות אבטחה מציעות אפליקציות ניידות המאפשרות לכם לצפות בצילומים בזמן אמת, לקבל התראות ולשלוט במצלמות שלכם מכל מקום בעולם.

תחזוקה של מצלמות אבטחה

למצלמות אבטחה אין כל כך צורך  בתחזוקה  של המכשירים.  אלה יכולים לעבוד שנים רבות ללא שום תחזוקה ,כן תצטרכו מדי פעם להעביר ניקוי קטן ליד עדשת המצלמה, מצלמות שמותקנות בחוץ צוברות קורי עכביש מעופפים ואבק לכן לא יזיק וויש קטן, במקרה של תקלה עדיף ליצור קשר עם חברה שמתמחה במצלמות אבטחה לבדיקה.

שילוב מצלמות אבטחה עם מערכות אבטחה ביתיות אחרות

מצלמות אבטחה יכולות להוות תוספת חשובה למערכת אבטחת הבית, בנוסף שילוב מצלמות עם אמצעי אבטחה אחרים כמו מערכת אזעקה זה הפתרון המושלם, תחשבו על השילוב המנצח של המערכות , במקרה של פולש לא רצוי לשטח הפרטי שלנו מערכת אזעקה תתריע לנו , אנחנו ניכנס מהר למצלמות ונוכל לנהל את האירוע  בצורה מיטבית. אנחנו כחברה שביצעה אלפי ועשרות התקנות של  מערכות אבטחה לבתים ועסקים תמיד ממליצים לא לחסוך כסף בנושא האבטחה ולאבטח את חלונות ודלתות הבית בגלאי וילון חיצוניים. מדוע זה חשוב?  התשובה היא פשוטה, ברגע שממגנים את הבית חיצונית זה מאפשר לנו להפעיל את המערכת בזמן שאנחנו בבית ולתת לנו הרגשת ביטחון בבית.

קיפד מערכות כאן כדי לעזור לכם להרגיש בטוחים בבית שלכם! ייעוץ והצעת מחיר חינם! חייגו אלינו 054-868-1120

מצלמות אבטחה לעסק
Scroll to Top
× לייעוץ חינם :)