מערכת אזעקה אלחוטית

כיצד לבחור מערכת אזעקה לבית המתאימה לך

רוב בעלי הבתים משקיעים מחשבה רבה כיצד הם יכולים להגן על ביתם מפני פריצה, זה עשוי לכלול אמצעים פשוטים כגון מנעולי דלתות, סורגים, מנעולים לחלונות אפילו הצגת שלט "הזהר כלב מסוכן בחצר". כל אלה כן יכולים לתת לכם הגנה חלקית, אך עדיין לא תרגיש שאתה מגן על הרכוש שלך כמו שצריך.

בתקופה זו, בה כלל האוכלוסיה נמצאת בקצב חיים מהיר ועמוס, יש חשיבות עליונה להגנה על הבית מפני פריצה כמו כן, ההגנה הטובה ביותר לביתך הינה מערכת אזעקה לבית.

מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה מומלצת

כאשר אנשים חושבים על מערכת אזעקה לבית, ישנם שלושה דברים חשובים שרוב האנשים רוצים להגן עליהם – משפחתם, ביתם ורכושם. כדי לקבוע מה רמת האבטחה מערכת האזעקה וההגנה הנדרשות, צריך להייעץ עם חברת אבטחה לתכנון המערכת.

קיפד מערכות מספקת ייעוץ חינם ומתאימה את המערכת ללקוח ולאופי המקום. בדיקה זו צריכה לא רק לזהות פערי אבטחה בבית ובסביבתו, אלא גם לקחת בחשבון את אורח חייכם ואת משפחתכם, זה יעזור לנו להבין טוב יותר על מה אתם מנסים להגן. שעות ההגנה, האם קיימים בעלי חיים ועוד.. כל זאת על מנת לקבל את רמת ההגנה הגבוהה ביותר לבית שלך.

חיבור מערכת האזעקה למוקד אבטחה

מערכת אזעקה ביתית מספקת שקט נפשי, היא גורמת להרגשה של שליטה .במקרה של פריצה מערכת האזעקה תפעל, הפורצים יבהלו ויברחו אבל יש עוד הגנה שאפשר לבצע, זהו חיבור מערכת האעזקה למוקד אבטחה, הידיעה שיש מישהו שמוכן להגיב במקרה של אזעקה מעוררת ביטחון נוסף, במיוחד אם אתה בחופשה או בנסיעה ארוכה מהבית. סייר המוקד יעשה את העבודה בשבילך. חשוב להתקין מערכת אזעקה שיש בה אפשרות לחיבור מוקד אבטחה.

הרתעה כשכבת מגן נוספת לביתך

שכבה נוספת אשר יכולה לסייע ולמנוע מקרים מסוימים של פריצות לביתך הינה הרתעה הכוללת , שלטים מזהירים " בית זה  מצולם 24/7" , זוהי הגנה פסיכולוגית שיכולה לסייע רבות למניעת פריצה לביתך, מצלמות אבטחה, שער בכניסה לבית.

כיצד לפעול במקרה ומתרחש אירוע של ניסיון פריצה לביתך?

במידה ואכן מתרחש אירוע פריצה אנשים נוטים לקבל רגליים קרות , כך שחשוב שתדע את רצף האירועים שקרוב לוודאי שיקרה במקרה זה, ותוכל להיות רגוע יותר ולשקול כיצד לנהוג בסיטואציה שיכולה להיות מאוד לא נעימה ומלחיצה. ברגע שהמערכת תזהה אירוע פריצה תופעל סירנה כך שמידה ותהיה בביתך תוכל לשמוע את הצפירה ולפנות למוקדי החירום .

במידה ולא תהיה בביתך תוכל לקבל התראה בטלפון הנייד וכן מומלץ לחבר את המערכת למוקד אשר יפקח על ביתך 24/7 , כך שגם במידה ואינך זמין ונמצא ליד הנייד תוכל להיות בראש שקט שמישהו שומר עליך ומזמין את הגורמים הרלוונטיים לביתך. כמובן שהמוקד שלך יצור איתך קשר ויעדכן אותך בכל מה שקרה.

התקנה של מערכת אזעקה לבית

אם אתה מעוניין להתקין מערכת אזעקה לבית, צור קשר עם קיפד מערכת תקשורת, הלקוחות מוצאים שבתיהם מרגישים בטוחים ושלווים יותר. הצוות המקצועי שלנו יכול להבטיח שמערכת האזעקה לבית שלך תהיה מקצועית ונקייה. צור איתנו קשר בטלפון:  054-868-1120 או דרך האתר, הצוות שלנו תמיד מוכן לענות על כל שאלה שיש לך בנוגע להתקנת מערכת מערכת אזעקה לבית.

Scroll to Top
× לייעוץ חינם :)