מצלמות אבטחה לעסק

להקדים תרופה למכה באמצעות רכישת מצלמות אבטחה לעסק

עסקים רבים בישראל עושים שימוש יעיל במערכת מצלמות אבטחה לעסק. בחלק מהמקרים קיומן של מערכות אלו הכרחי, הן בשל ערך המוצרים הקיימים בעסק ואף כדרישה של חברות הביטוח השונות.

שימוש במצלמות אבטחה לעסק מעניק לכל בית עסק ביטחון רב. לבטח במקרים ובהם מדובר בבתי עסק בהם נמצאים עשרות ומאות עובדים, כשנרצה כמובן לדאוג לשלומם וביטחונם. בנוסף לכך, מאפשרות אותן מצלמות לתעד את המתרחש בעסק והחומרים בהן יכולים לא פעם לשמש ולהגן על בתי העסק במקרים של תביעות כנגדם מצד לקוחות.

במאמר שלפנינו נגע במספר דגשים חשובים שיש להכיר בטרם נבחר מערכת של מצלמות אבטחה לעסק.

מצלמות אבטחה

 

מצלמות אנלוגיות או מצלמות דיגיטליות?

בתי עסק רבים עוסקים, ראשית כל, בשאלה האם לרכוש ולעשות שימוש במצלמות אנלוגיות או אולי לבחור באפשרות של מצלמות רשת, המוכרות גם בשם מצלמות IP.

באופן טבעי, הבחירה במצלמות רשת מתבקשת וזאת למול מגוון האפשרויות הטכנולוגיות הקיימות בהן, כשבהן גם איכות צילום טובה יותר לעומת האיכות המתקבלת ממצלמות אנלוגיות.

שימוש במצלמת אנליטיקה כחלק ממערכת אנליטיקה

מצלמת אנליטיקה, היכולה להופיע הן כמצלמה אנלוגית והן כמצלמה דיגיטלית, מהווה כיום כלי הדומה בפעילותו לתחום הבינה המלאכותית.מדובר, בעצם, על מערכות צילום מתקדמות שביכולתה כבר היום להוות תחליף ראוי, מספק ומקיף למאבטחים הנמצאים בבית עסק, בין אם בזמן שבית העסק פתוח ומאויש בעובדים ולקוחות ובין אם מדובר על השעות בהן העסק סגור.

מכאן ניתן בעצם להבין שאותה מערכת מצלמות אנליטיקה הינה מערכת אזעקה לכל דבר ועניין. מערכת חכמה זו מאפשרת לנו להגדיר באופן מדויק מהן גבולות הגזרה, כשחצייה של גוף לתוך חלל מסוים תאפשר לנו לקבל בו במקום התרעה לטלפון הנייד שלנו.

החלפת מערכת אנליטיקה מאבטחים ושומרים

בישראל, בתי עסק רבים זכו לקבל אישור להתקיים מערכת מצלמות אנליטיקה וזאת במקום הצבה של מאבטחים ושומרים בבית העסק. לאורך זמן, הופכת ההתקנה של אותה מערכת לכדאית, הן ברמה הכספית וכמובן ביכולת של העסק ליהנות ממערכת אבטחה מדויקת ומהימנה.

ביטוי למהימנותה של מערכת זאת ניתן לראות במפעלי תעשייה רבים, כשמערכת מצלמות זו מחוברת ישירות למוקד, כשעל כל חדירה או תזוזה חשודה יודעת אותה מערכת להפעיל אזעקה, זאת לצד היכולת להגדיר לאותה מערכת פונקציות נוספות המחייבות הרתעה ויידוע של המוקד ומערך הביטחון, דוגמת כלי רכב שהחנה במקום מסוכן ויש צורך לדאוג להזזה שלו בתוך מספר דקות, כשאותו אדם במוקד יוכל לכרוז לנהג הסורר להזיז את רכבו באותו הרגע ממש.

צמצום למינימום של התרעות שווא

בתי עסק רבים סבלו לאורך השנים ממקרים רבים של אזעקות שווא. מקרים בהם מערכת האזעקה שלהם התריעה על חדירה או תזוזה, כשאלו התגלו כשגויות, הן בשל רגישות יתרה של המערכת או זיהוי של גורם לא מאיים (דוגמת חדירה של בעלי חיים תזוזה של וילון או מזגן).

אותה מערכת אנליטיקה חכמה, שבה ניתן להגדיר במדויק מאפיינים רבים, מהווה כלי משמעותי בהפחתה למינימום של אזעקות שווא. דבר שבתי עסק רבים מייחלים לו וזאת למול מצב שכמעט בכל יום הם והמוקד שעובד עימם מקבל התראות שווא רבות.

אם ברצונכם להתקין בבית העסק שלכם מצלמות מומלץ כמובן להתייעץ עם אנשי מקצוע העוסקים בתחום. אלו יוכלו להציע ולכוון אתכם בנוגע למערכות אבטחה נוספות, דוגמת התקנה של מערכת אזעקה, קודן בכניסה לעסק.

מעוניינים לבצע התקנה של מצלמות אבטחה לעסק שלכם? מוזמנים לבקר באתר האינטרנט שלנו וליצור קשר עבור הצעת מחיר מסודרת.

 

Scroll to Top
× לייעוץ חינם :)