מערכות אזעקה

מערכות אזעקה

מערכות אזעקה מהוות תשתית בטחון הן לבתים והן לעסקים קטנים וגדולים.  בטחון הוא צורך בסיסי בעל חשיבות עליונה ולכן חשוב לנו לספק ללקוחתינו את המערכות האיכותיות, המתקדמות ביותר ולבצע את ההתקנה בצורה המקצועית ביותר.

חברתנו מציעה מגוון מערכות אזעקה  ממגוון יצרנים מובילים בארץ ובחו"ל, וכן התקנה והתאמה אישית לבית הלקוח או לעסק. כל מערכות האזקה נוחות לתפעול יש דרכים רבים להפעיל את המערכת אזעקה, שלט, לוח מקשים דרך אפליקציה ואפילו מחשב.

חברתנו מתמחה הן בהתקנת מערכות קוויות והן בהתקנת מערכות אלחוטיות הניתנות להתקנה ללא צורך בכבלים אלה בסוללות, בנוסף בהתקנת מוצרים נלווים למערכות האזעקה כגון, גלאים מכל סוג, שלטים לוחות מקשים מרחיבי אזורים…

 כמו כן , חשוב לנו לתת ללקוחינו הסבר יעיל ופרקטי של המערכת על מנת שיוכלו לתפעל אותה בעצמם ולהפיק ממנה את המירב, וכן לתת להם פתרונות טכנולוגיים אשר ינגישו להם את האפשרות לתפעל את המערכת בקלות בכל זמן ומקום בו הם נמצאים.

בעבור הכסף שלך מגיע לך הטוב ביותר

זו כמובן רשימה  חלקית של קשת השירותים שקיפד מערכות תקשורת מציעה לך. בכל מקרה, יהיה השירות אשר יהיה, תמיד יהיה מבוסס על מותגי מערכות האזעקה המתקדמות, האיכותיות והאמינות ביותר כמו  –  כולל שנת אחריות מלאה הן על רכיבי המערכת והן על העבודה שבוצעה.

זאת ועוד, תחום מערכות האזעקה הינו עולם תוכן דינמי שהולך ומתחדש כל הזמן. מערכות חדשות מבוססות פיתוח טכנולוגי מתקדם נכנסות לשירות ואנחנו מקפידים לעמוד בחזית החידוש והקידמה בתחום

לישון עם שתי עיניים עצומות בלילה

ובמקרה הזה אני לא מדבר רק על הביטחון האישי שלך ושל משפחתך אלא דווקא על הרוגע האישי שלי. גם אני רוצה לישון עם שתי עיניים עצומות בלילה מתוך ידיעה שעשיתי בעבורך את הטוב ביותר.

לכן, מילה זו מילה, שעה זו שעה, ומילוי כל הבטחה והתחייבות הם תנאי בל יעבור. כן, לתפיסתי, רק  יושרה מקצועית  מבטיחה ביצוע עבודה מושלם.

אגב עבודה ברמת 'פרפקט', נקודה שחשוב להציף: הטכנאים וצוותי ההתקנה של קיפד מערכות תקשורת לא מבצעים עבודה אצל כמה לקוחות במקביל. צוות שנכנס אליך להתקנת מערכת אזעקה לבית או לעסק לא עוזב באמצע לטפל בפרוייקט אחר עד לגמר ביצוע, אישור בקרת איכות שלי, מנכ"ל החברה, וכמובן שביעות הרצון שלך.  כי בשורה התחתונה המטרה שלנו משותפת:

להעניק לך כיסוי אופטימלי, הגנה מירבית וביטחון אישי הגבוה ביותר.

מערכת אזעקה לבית

מערכת אזעקה לבית יוצרת תחושת בטחון לך ולמשפחתך. ונותנת מעטפת ביטחון לבית בזמן אמת. בזמן שהבית ריק. מלא. בזמן עבודה . בזמן חופשה בחו"ל. עם מערכת אזעקה איכותית ניתן ללכת לישון בראש שקט. עם הטכנולוגיה של היום ניתן להפעיל ולפקח על מערכת האזקה בביתך בזמן שאתה עסוק בדברים אחרים ואפילו בחופשה.

ניתן להתקין מערכת אזעקה חוטית בכל שלב ומהימנה בבית חדש שטרם  נבנה,  או לחילופין ניתן להתאים לבית קיים מערכת אלחוטית חדשנית הניתנת לחיבור לטלפון שלך מכל מקום בעולם. בנוסף, ניתן לנטרל להפעיל או לכבות את המערכת מכל מקום שתרצה.

המצלמות מתעדות את המקום בזמן אמת 24/7 ויכולות לתת מענה לבעיות רבות בין היתר פורצים ונזקים סביביתיים.

מערכת אזעקה לעסק

מי כבעל עסק יודע שאין חשוב מבטחון העסק שלך. בימינו אין עסק ללא מערכת אזעקה השומרת על העסק מפני פורצים , גנבים ומתעדת את העסק בזמן אמת . מערכת בעסק יכולה להרתריא והן להתריע מפני גנבים.

תיעוד של העסק בזמן אמת יכול לתת מענה למניעת ופיקוח על מעילות בעסקך. מערכת אזעקה איכותית המותקנת על ידי איש מקצוע מהימן יכולה לתת מענה בפני פריצות .

את מערכת האזעקה חשוב לחבר למוקד 24/7 והן לטלפון הנייד או למחשב שלך על מנת להיות מעודכן תמיד במה שקורה בכל זמן נתון בעסק שלך . הן לפקח על העובדים והן לשמור על העסק מפני פורצים.

חשוב להתיעץ עם בעל מקצוע מיומן בנוגע להתקנת מערכת אזעקה מותאמת לעסק , שכן סוג המערכת מיקומה והגדרתה חשובים ויכולים להיות קריטיים ליעילותה.

מערכת אזעקה קווית

מערכת אזעקה קווית כשמה כן היא, מערכת הכוללת חיבורים בעזרת חוטים (כבלים) בין המערכת לבין האביזרים ומחוברת לחשמל באופן תמידי

 מערכת קווית דורשת תכנון והכנה מקדמיים לבניית הבית שכן , מומלץ שהכבלים יעברו בתוך השתיות של הבית יחד עם שאר המערכות והחוטים הן לצורך בטחון והן לקבלת מראה אסתטי ללא חוטים ברחבי הבית או העסק, ועל כן התקנה של מערכת אזעקה המושתת על כבלים וחוטים לרוב תהיה מומלצת בבתים בתהליך בניה או שיפוץ מאסיבי.

מהו מנגנון הפעולה של מערכת קווית וכיצד היא פועלת?

חשוב לציין שמערכת קווית כוללת סוללת גיבוי, כך שבמידה ויש הפסקת חשמל  סוללת הגיבוי תכנס לפעולה ולא תהיה פגיעה בפעילות מערכת האזעקה. מערכת האזעקה הקווית מחוברת למרכזיה שם מתבצעות הגדרות המערכת של האזעקה וכן דרכה  מבצעים נטרול של האזעקה וכן הפעלה של האזעקה.

כאשר המערכת מזהה אדם זר הנכנס לשטח המוגדר ללא נטרול האזעקה המערכת יכולה לפעול במספר ערוצים. אחד מהם הוא הפעלה של אזעקה(סירנות) וכן ביצוע אוטומטי של חיוג למוקד המוגדר במערכת.

למה לבחור במערכת קווית ומה היתרונות שלה לעומת מערכת אלחוטית חדשנית?

מערכת חוטית הינה מערכת מהימנה בה קיים חיבור רציף וחזק לחשמל. ההתקנה של מערכת כזו לוקח זמן רב מכיוון שהיא מערבת מספר רב של חיבורים פיזים בין המערכות השונות וומומלצת לבתים ועסקים בתהליך בניה אשר עדיין לא סיימו את שלב התשתיות.

תיעוד של העסק בזמן אמת יכול לתת מענה למניעת ופיקוח על מעילות בעסקך. מערכת אזעקה איכותית המותקנת על ידי איש מקצוע מהימן יכולה לתת מענה בפני פריצות .

את מערכת האזעקה חשוב לחבר למוקד 24/7 והן לטלפון הנייד או למחשב שלך על מנת להיות מעודכן תמיד במה שקורה בכל זמן נתון בעסק שלך . הן לפקח על העובדים והן לשמור על העסק מפני פורצים.

חשוב להתיעץ עם בעל מקצוע מיומן בנוגע להתקנת מערכת אזעקה מותאמת לעסק , שכן סוג המערכת מיקומה והגדרתה חשובים ויכולים להיות קריטיים ליעילותה.

מערכת אזעקה אלחוטית

מהי מערכת אזעקה אלחוטית?

 קיימות מערכות אזעקה קוויות המצריכות מעורבות של חוטי תקשורת וכן, מערכות אזעקה אלחוטיות (ללא חוטים) אשר אינה כוללת שום התעסקות עם חוטים.

קצב הטכנולוגיה המהיר הכולל בין השאר מעבר לתקשורת אלחוטית , אינטרנט אלחוטי וכן מוצרי חשמל נוספים העובדים ללא צורך בחיבור לחוטים, לא השאיר אפשרות אחרת מלבד התקדמות למערכות אזעקה אלחוטיות אשר מותאמות לטכנולוגיה ההולכת ומתפתחת עם השנים , טכנולוגיה זו  מספקת למשתמש נוחות מירבית וכן, שליטה מכל מקום , דרך אפיקציות שונות,ללא הגבלת מרחק.

אז מה כוללת מערכת האזעקה האלחוטית?

מערכת אזעקה אלחוטית היא בעצם שם הכולל בתוכו מגוון רחב של מוצרים הנותנים מענה יעיל לשמירה על בטחון הבית או העסק.היא כוללת בתוכה מגוון מוצרים הכוללים בין השאר מצלמות אבטחה אלחוטיות, גלאי עשן, קודנים, וכן מערכות בית חכם אשר מערבות מספר אלמנטים בתוכן לתפעול מספר מערכות בבית. הכל ללא חוטים כלל!

האם מערכת אזעקה אלחוטית מצריכה התקנה מורכבת יותר?

ההפך הוא הנכון מכיוון שאין מעורבות של חוטים כלל, בניגוד למערכת הכוללת חוטים המצריכה חיווט (חיבור פיזי) בין כלל המוצרים, במערכת האלחוטית אין שלב כזה והסינכרון בין המוצרים נעשה דרך המחשב כמובן עם טכנאי מיומן ומקצועי בצורה פשוטה ומהירה, ללא צורך בהתעסקות פיזית , התקנה יכולה להסתיים לאחר מספר שעות בודדות.

אז מה עוד נשאר לעשות לאחר ביצוע ההתקנה?

לאחר ביצוע ההתקנה, תוכלו להוריד אפליקציה ייעודית למחשב או לטלפון הנייד שלכם ולקבל שליטה מלאה על המצלמות ועל מערכת האזעקה וכן לקבל התראות בזמן אמת בזמן שאתם רחוקים מהבית.

אין ספק שזוהי קפיצת מדרגה משמעותית בתחום הטכנולוגיה אשר מהווה שיפור משמעותי בבטחונכם ובבטחון עסקיכם המקנה לכם שליטה מוחלטת ושקט נפשי 

קיפד מערכות אבטחה

אנחנו כאן בשבילכם תמיד! לפרטים נוספים על שירותי תיקון והתקנת מערכות אזעקה השאירו פרטים או התקשרו אלינו עכשיו  054-868-1120

מערכות אזעקה
5/5
Scroll to Top
× לייעוץ חינם :)