מערכת אזעקה לבית

מערכת אזעקה לבית - להגנה על ביתך

מערכת אזעקה לבית מהווה פתרון מצוין להגנת ביתך ולהסרת כל דאגה מליבך, כולנו רוצים להרגיש בטוחים בביתנו, גם שאנו לא נמצאים בו, חשוב לנו לשמור עליו, ביום יום בזמן שאנחנו בעבודה, בזמן שאנחנו יוצאים לטיול ואפילו שאנחנו בבית והולכים לישון נרצה להרדם בשלווה ובראש שקט.

קיפד מערכות מספקת את טכנולוגיית האבטחה המתקדמת והעדכנית ביותר להגנה על ביתך ורכושך מפני פורצים. כיום, קיימות חברות רבות אשר מיצרות מערכות אבטחה לבתים.

לכל בית יש להתאים את מערכת האזעקה אשר תיתן את הפתרון הטוב ביותר להגנתו, בשילוב דרישות וציפיות הלקוח. לכל בית ואדם צרכים שונים ולכן חשוב לנו לאבחן תחילה את מצב הבית וכן לבצע תיאום ציפיות עם הלקוח.

 אנו בקיפד מערכות מבצעים הערכה מקצועית לגבי האבטחה ומערכת האזעקה שמתאימה לכם ללא תוספת עלות, אנו נדאג לענות לכם על כל שאלותיכם לפני שתחילטו להתקין מערכת אזעקה בביתכם.

מערכת אזעקה לבית keypad.co.il

התקנת מערכת אזעקה לבית

מערכת אזעקה היא דרך מצוינת להגן על ביתך מפני פריצות. התקנת מערכת אזעקה לבית מומלצת לכל בעלי הבתים, מערכת האזעקה שומרת עלינו וגם על החפצים שלנו. בנוסף, התקנת מערכת אזעקה מגנה עליך מפני סכנות כגון: שריפות, הפסקות חשמל, שטפונות ואפילו על הטמפ'.

אם אתה מחפש חברה להתקנת מערכת אזעקה, עליך למצוא אחת בעלת  ניסיון מוכח בתחום. כמו כן, מומלץ להתיעץ עם לקוחות החברה אשר השתמשו בשירותים אלה בעבר, המלצות של אחרים תמיד חשובות. תמיד עדיף חברה שממוקמת לא רחוק מביתך, יש לוודא מה משך הזמן אחריות על המוצרים והשירותים.וכן חשוב לוודא מי מתקין את מערכת האזעקה. הרבה חברות משתמשות בקבלני משני ואז ,כשנוצרות בעיות אין כל כך למי לפנות, לכן תמיד עדיף לעבוד מול חברה אחת.

בנוסף, רצוי לא ללכת על החברה הזולה ביותר מכיוון שזה יכול להוות סימן לכך שאתה מקבל מערכת באיכות נמוכה או עבודה באיכות מאוד לא טובה. זכרו תמיד שעבודה טובה ומערכות איכותיות יותר יקרות, אך הן משתלמות עם הזמן!

למעשה, מערכת אזעקה היא הכרחית בימים אלה. מומלץ להתקין אחת מיד כך שתוכל ליהנות משקט נפשי נוסף בבית או בפעילות היומיומית שלך.

מערכת אזעקה לבית הכי מומלצת בישראל

ההמלצות שלנו מבוססות על שנים של ניסיון בחברה שלנו.

ריסקו

מקום 1

קבוצת ריסקו היא מובילת השוק העולמית במערכות אבטחה ופתרונות ללקוחות פרטיים ועיסקיים. ריסקו משרתת את תעשיית מערכות האבטחה בארבעת העשורים האחרונים עם חדשנות מתמשכת וטכנולוגיה מתקדמת.

החברה נוסדה בשנת 1978. החברה נכנסה לענף האבטחה כמעצבת ויצרנית של מוצרי אבטחה. לקבוצת ריסקו מומחיות בתכנון ופיתוח מערכות אבטחה מקצועיות, המערכות מתאימות לבתים פרטיים וגם לעסקים קטנים וגדולים, יש מערכות היברידיות שנותנת את כל סוגי הפתרונות בשטח. לריסקו אפליקציה ידידותית ונוחה ביותר למשתמש, טכנולוגיית הענן מהירה ונוחה. בעבר אפליקציית ריסקו הייתה ללא עלות, כיום עלות שימוש באפליקציה "ענן" עולה 75 ש"ח לשנה יש דרך נוספת לשלם דרך המתקין שלכם ועלות האפליקציה תרד ל- 45 ש"ח לשנה. קיפד מערכות נותנת לקבוצת ריסקו את הציון הטוב ביותר שיש בישראל למערכת אזעקה, רוצים ללמוד עוד על מערכות האזעקה וגלאי ריסקו לחץ כאן.

פרדוקס

מקום 2

חברת פרדוקס קיימת כבר כמה עשורים משנת 1989, לחברה יש סדרות MG, SP וEVO , בנוסף למערכות האזעקה פרדוקס מפתחת גלאים קווים ואלחוטיים. מערכות EVO מספקות רמת הגנה גבוהה מאוד, מערכות פרדוקס מותקנות גם בבתים פרטיים וגם בעסקים קטנים וגדולים. למערכת יש לוח מקשים מסך מגע קטן וחמוד קל לשימוש, לפרדוקס יש אפליקציה מאוד נוחה וקלה לשימוש, כמו חברת ריסקו גם הם גובים תשלום שנתי האפליקציה נקראת Insite Gold.

פימא

מקום 3

חברת פימא נוסדה בשנת 1989, לב החברה נמצא בישראל, היא מפתחת ויצרנית מובילה של מערכות אזעקה אבטחה ידידותיות למשתמש וגם למתקין. לחברה מגוון רחב של מערכות וגלאים כגון מערכות אזעקת היברידיות, קוויות ואלחוטיות. מערכות פימא מתאימות גם לבתים פרטיים וגם לעסקים.

בשנים האחרונות יצאו פימא עם סדרה חדשה של מערכת שנקראת פורס, גם המערכות של פימא מבוססות ענן, למערכות האזעקה יש אפליקציה שמשתדרגת עם השנים, אפליקציה של פימא לשימוש ללא עלות ונקראת Pimalink3 .

ויסוניק

מקום 4

ויסוניק היא יצרנית עולמית של אזעקות אבטחה אלחוטיות, יש להם שתיים מסדרות האזעקות הפופולריות ביותר POWERMAX ו – POWERMASTER בעבר המון מתקינים היו מתקינים מערכות ויסוניק ,כיום פחות לחברה יש מגוון גלאים אלחוטיים שהיו כמעט בכל בית, גם לויסוניק יש אפליקציה שנקראת VisonicGo .

DSC

מקום 5

DSC נוסדה בשנת 2002 החברה ממוקמת בקנדה יש כמה חברות שכן מתקינות את המערכת אנחנו פחות מתחברים אליה יש לה חסרון אחד גדול המערכת לא יכולה לחייג ללקוחות רק למוקד, ויסוניק נותנת תמיכה למערכות DSC.

אזעקה לבית מחיר

המחיר עבור התקנת מערכת אזעקה לבית או מערכת אזעקה לעסק נקבע לפי גורמים כמו כמות, סוג הגלאי ואורך הכבל. לכן, זה מאתגר לספק הצעות מבלי לבדוק את השטח. אל דאגה, נשמח לתת לכם הערכת מחירים של אזעקה לבית!

מערכת אזעקה לבית קווית עם  3 גלאי נפח, מגנט לדלת, לוח מקשים וחיבור לאפליקציה. החיווט יכול להגיע עד 50 מטר. ניתן להשיג בטווח מחירים של : 1790₪2390₪

בהשוואה למערכות קוויות, מערכות אזעקה אלחוטיות נוטות להיות יקרות יותר. זה נובע בעיקר מהמחיר הגבוה יותר של גלאים אלחוטיים. למשל, הגנה על הבית באמצעות שלושה גלאי וילונות אלחוטיים חיצוניים מבית ריסקו, מגנט אלחוטי לדלת, לוח מקשים וחיבור לאפליקציה יכולים להסתכם בכ-2890₪3290₪.

טיפ שלנו

חברות אבטחה רבות מספקות הצעות מחיר בחינם! זו הזדמנות מצוינת לאסוף מידע ומחירים. ה. זכור הצעת מחיר טלפונית ייתכן מאוד שההצעה אינה מדויקת ב-100%, אם תרצו הצעת מחיר חינם או ייעוץ מקצועי על התקנת מערכת אזעקה לבית, התקשרו אלינו למספר 054-868-1120. אנחנו כאן לעזור!

מערכות אזעקה לבית keypad.co.il

מערכות אזעקה לבית

כאשר אתם מחפשים מערכת אזעקה לבית, אתם מתחילים לחקור את הנושא האזעקות מה החברות מציעות לכם, זה יכול להיות מתיש וקשה עבור חלקנו להחליט איזה מערכת אזעקה מתאימה לכם לצרכים שלכם, יש בשוק כמה חברות שמותקנות כמעט בכל בית או עסק כגון ריסקו, פימא, פרדוקס, ויסוניק ועוד, עליך לבצע ניתוח מפורט של סוג המערכת שכל אחת מהן מציעה ואיזה מהם יתאים ביותר לדרישות שלך.

אם יש דבר אחד שאנחנו הצרכנים דורשים, זו בחירה. אנחנו רוצים מגוון אפשרויות, בין אם אנחנו קונים בגדים או לחם ואנחנו רוצים לקחת את הזמן שלנו להחליט. גם די צודק. כך גם לגבי בחירת מערכת אבטחה לבית. קיים מגוון שלם של טכנולוגיות זמינות, המציעות מגוון שירותים ורמות הגנה. אז איך תדעו איזו מערכת אזעקה לבית מתאימה לכם? כאן אנחנו נכנסים לתמונה 🙂 תנו לנו לנתח בשבילכם את הכל מגלאי למערכת כיוון איזה סוג הפעלה מיגון חיצוני או פנימי, אנחנו מבטיחים להשאיר אתכם ללא שאלות נוספות, תצרו קשר איתנו ונתחיל לעבוד ביחד.

מערכת אזעקה קווית לבית

מערכות אזעקה קוויות אמינות יותר מכיוון שהן מחברות את לוח הבקרה לחיישנים באמצעות חוטים/כבלים, כדי להתקין מערכת אזעקה קווית לבית תמיד יש לוודא כי קיימות הכנות לכבלים בתוך הקירות, לכן חשוב לפני בניה של בית חדש תמיד לשכור חברת מערכות אזעקה שתוכל לייעץ לכם לגבי מיקומם של הגלאים, סוגי הגלאים, תכונות הגלאים, האם תרצו להפעיל את מערכת האזעקה בזמן שאתם בבית או רק בזמן שאתם מחוץ לבית, תרצו לחבר את מערכת האזעקה לקו הטלפון או לאינטרנט, האם יש בעלי חיים או שאתם מתכננים בעתיד לאמץ בעל חיים, יש עוד הרבה דברים שאפשר לתכנן בזמן הבניה ולחסוך הרבה כאב ראש אחרי הבניה, לכן מומלץ מאוד לעשות את זה.

במקרה שהבית נבנה בלי הכנות תצרכו לדעת שמכל גלאי או אלמנט צריך לעבור כבל בין הגלאי למערכת עצמה, לכן במצבים כאלה צריך לחשוב על הדרך הטובה ביותר לעשות את העבודה בכדי להשאיר את הבית אסטתי ונקי בלי חוטים שבולטים לעין, במצבים מסוימים לא ניתן יהיה להעביר כבל , במצב כזה  קיימת אפשרות להוסיף למערכת אביזרים אלחוטיים.

אנו בקיפד מערכות דואגים להתאים לכל לקוח בדיוק את מערכת האזעקה שמתאימה לו ולביתו לבקשת הלקוח. אנחנו תמיד יותר מנשמח להגיע אל ביתך לייעץ לך בנוסף להצעת מחיר שאחנו מציעים כחלק מהשירות שלנו.

טלפון ליצירת קשר 054-868-1120 או דרך שליחת בקשה בקישור צור קשר.

אזעקה לבית keypad.co.il

אזעקה אלחוטית או קווית?

בחירה במערכת אזעקה קווית על גבי מערכת אלחוטית יכולה להתגלות כבחירה החכמה יותר לאבטחת הבית או העסק. העדפה זו נובעת מהדרישה הנמוכה משמעותית לתחזוקה שוטפת עם מערכות קוויות. בניגוד למערכות אזעקה אלחוטיות, מערכות קוויות כמעט ואינן נתקלות בתקלות, והיעדר תלות בסוללה גורם לכך שאין צורך לדאוג לגבי החלפת סוללות אחת לתקופה. בעת קבלת ההחלטה בין שתי האפשרויות הללו, חיוני לזכור כי אמינות וטרחה מופחתת הם גורמים חיוניים. כתוצאה מכך, מערכות קוויות, מובטחות לספק חוויה אמינה יותר וללא טרחה בטווח הארוך.

אילו גלאים מומלץ להתקין?

תהיתם פעם איך גלאי תנועה חיצוני שומר על הבית שלכם, ומתריע על תנועה? ובכן, המכשירים הללו שמותקנים על הקירות החיצוניים של ביתכם פועלים כגלאי נפח. בניגוד לאמונה הרווחת, גלאי נפח לא ממש "רואה" תנועה, אלא חש אותה באמצעות קרני אינפרא אדום רגישות לטמפרטורה. הגלאי פועל כאשר אדם בתנועה מעלה את הטמפרטורה שמסביב, וגורם לגלאי לרשום את השינוי הזה. לאחר מכן, הגלאי מעביר את הפרטים לבקר האזעקה, אשר שולח התראה מיידית לטלפון הנייד שלך. השילוב הזה של טכנולוגיה וחדשנות מבטיח הגנה יעילה מפני פורצים וגנבים.

מערכות אזעקה אלחוטיות keypad.co.il

הצורך במערכת אזעקה ביתית

הדאגה ההולכת וגוברת להגנה על הבתים שלנו מפני פולשים לא רצויים הובילה לצמיחה בשוק מערכות אזעקה לבית, ומציעה טכנולוגיה מתקדמת לשמירה על בטיחות המשפחות והרכוש שלנו. מערכת אזעקה חזקה לא רק מספקת לנו תחושת ביטחון ומוכנות לכל פריצה אלא גם משמשת כגורם הרתעה משמעותי לפורצים פוטנציאליים, מה שהופך אותה להשקעה הכרחית עבור משקי בית מודרניים.

תכנון מערכת אזעקה לבית

כאשר מדובר בהתקנת מערכת אזעקה לבית, שלב התכנון הוא שלב חיוני שיכול להשפיע באופן משמעותי על היעילות והאיכות של המערכת. זה נכון בין אם בוחרים במערכת קווית או אלחוטית. כאשר שוקלים להתקין מערכת אזעקה, צריך לקחת בחשבון את מיקום לוח הבקרה, שכן הוא בעצם משמש כמוח של המערכת. איתור מקום לא בולט אך נגיש ללוח הבקרה יכול לסייע רבות בשמירה על היעילות והמראה של המערכת כאחד. 

גם השילוב של ארון תקשורת מחייב שיקול זהיר, שכן הוא מאפשר גישה חלקה לתשתית הכבלים של המערכת. יתרה מזאת, ציפייה לכל שדרוגים עתידיים של מערכת האזעקה תוך כדי תכנון ההתקנה היא חיונית, שכן היא מאפשרת גמישות רבה יותר ובסופו של דבר ממקסמת את ערך המערכת. אכן, תכנון קפדני הוא אבן יסוד להטמעת מערכת אזעקה ביתית יעילה ורב-תכליתית.

מערכות אזעקה keypad.co.il

האם מערכת אזעקה לבית כוללת גם אזעקה לשריפה?

התשובה לשאלה זו תלויה במערכת האזעקה הספציפית המותקנת. מערכות אזעקה לבית מודרניות רבות אכן מציעות גישה מקיפה לבטיחות על ידי שילוב של זיהוי פריצות עם פונקציות של אזעקת אש ועשן. מערכות אלו לא רק מספקות הגנה מפני פריצות ופריצות אלא גם מנטרות כל הזמן את הבית לאיתור סימני שריפה, מתריעות לדיירים ושירותי חירום במקרה של אירוע. על ידי בחירת מערכת אזעקה לבית משוכללת המשלבת אזעקות אש ועשן, אתם יכולים ליהנות משקט נפשי.

מה הופך את המתקינים שלנו לטובים ביותר עבורכם עבור מערכת אזעקה לבית?

בחירת המתקינים הנכונים של מערכת אזעקה אלחוטית או קווית יכולה להיות קריטית בהבטחת מערכת יעילה ואמינה. צוות אנשי המקצוע המיומנים והמסורים שלנו מבין עד ההגנה על המשפחה חשובה. מה שמייחד את המתקינים שלנו הוא תשומת הלב הקפדנית שלהם לפרטים, הניסיון הרב בתעשייה והמחויבות הבלתי פוסקת שלהם לשביעות רצון הלקוחות. הטכנאים שלנו עוברים הכשרה קפדנית כדי להישאר מעודכנים לגבי הטכנולוגיות העדכניות ביותר בתעשיית האבטחה, מה שהופך אותם למיומנים בטיפול בפתרונות אבטחה מגוונים. ההתמקדות שלהם בבניית קשרים חזקים עם כל לקוח מבטיחה גישה אישית, הבנת הצרכים הייחודיים של כל לקוח ויצירת פתרונות מותאמים אישית למערכת האזעקה המושלמת.

מערכת אזעקה אלחוטית keypad.co.il

מערכת אזעקה מומלצת לבית

כיום, בשוק יש המון מערכות אזעקה לבתים, מערכות אזעקה קוויות ומערכות אזעקה אלחוטיות, אנחנו מתקינים את כל מערכות האזעקה, כמובן לכל מערכת יש את היתרונות והחסרונות שלה, מנסיון של למעלה מ15 שנה נתקלנו בכל סוגי התקלות.

המלצתנו לגבי סוג המערכת ותוצרת מערכת:

  1. מערכת אזעקה קוויות- החיישנים זולים יותר אבל אם אין הכנות אז העבודה יותר קשה וצריך לשלם תוספת על העברת החיווט.
  2. מערכת אזעקה אלחוטית- החיישנים יקרים יותר, עובדים על סוללות שצריך להחליף כל כמה שנים, אבל פתרון מעולה למקומות שלא ניתן להעביר חייוט.

  3. תמיד ניתן לשלב מערכת אזעקה קווית ואלחוטית ביחד.

אנו נמליץ על מערכת קווית אם המצב מאפשר, ואם לא שילוב או מערכת אלחוטית יכול להוות פתרון מצוין, כמובן שהיום מערכות האזעקה האלחוטיות אמינות כמעט כמו קוויות, רק שיש תחזוקה של סוללות, אך זהו פתרון מושלם לבתים ללא הכנות.

אנו בקיפד ממליצים להשתמש במערכות אזעקה תוצרת ריסקו , (זוהי המלצתנו בלבד אחרי נסיון של שנים) ,כל מערכות האזעקה אמינות וטובות אך למערכת ריסקו יתרונות רבים גם ללקוח וגם לחברת ההתקנה.

האם אתה מחפש מערכת אזעקה לבית? זקוקים לעזרה בייעוץ? פשוט התקשרו אלינו למידע נוסף! אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות אבטחה שיתאימו לצרכיך.

Scroll to Top
× לייעוץ חינם :)