מערכת אזעקה לבית

מערכת אזעקה לבית - להגנה על ביתך

מערכת אזעקה לבית מהווה פתרון מצוין להגנת ביתך ולהסרת כל דאגה מליבך, כולנו רוצים להרגיש בטוחים בביתנו, גם שאנו לא נמצאים בו, חשוב לנו לשמור עליו, ביום יום בזמן שאנחנו בעבודה, בזמן שאנחנו יוצאים לטיול ואפילו שאנחנו בבית והולכים לישון נרצה להרדם בשלווה ובראש שקט.

קיפד מערכות מספקת את טכנולוגיית האבטחה המתקדמת והעדכנית ביותר להגנה על ביתך ורכושך מפני פורצים. כיום, קיימות חברות רבות אשר מיצרות מערכות אבטחה לבתים.

לכל בית יש להתאים את מערכת האזעקה אשר תיתן את הפתרון הטוב ביותר להגנתו, בשילוב דרישות וציפיות הלקוח. לכל בית ואדם צרכים שונים ולכן חשוב לנו לאבחן תחילה את מצב הבית וכן לבצע תיאום ציפיות עם הלקוח.

 אנו בקיפד מערכות מבצעים הערכה מקצועית לגבי האבטחה ומערכת האזעקה שמתאימה לכם ללא תוספת עלות, אנו נדאג לענות לכם על כל שאלותיכם לפני שתחילטו להתקין מערכת אזעקה בביתכם.

התקנת מערכת אזעקה לבית

מערכת אזעקה היא דרך מצוינת להגן על ביתך מפני פריצות. התקנת מערכת אזעקה לבית מומלצת לכל בעלי הבתים, מערכת האזעקה שומרת עלינו וגם על החפצים שלנו. בנוסף, התקנת מערכת אזעקה מגנה עליך מפני סכנות כגון: שריפות, הפסקות חשמל, שטפונות ואפילו על הטמפ'.

אם אתה מחפש חברה להתקנת מערכת אזעקה, עליך למצוא אחת בעלת  ניסיון מוכח בתחום. כמו כן, מומלץ להתיעץ עם לקוחות החברה אשר השתמשו בשירותים אלה בעבר, המלצות של אחרים תמיד חשובות. תמיד עדיף חברה שממוקמת לא רחוק מביתך, יש לוודא מה משך הזמן אחריות על המוצרים והשירותים.וכן חשוב לוודא מי מתקין את מערכת האזעקה. הרבה חברות משתמשות בקבלני משני ואז ,כשנוצרות בעיות אין כל כך למי לפנות, לכן תמיד עדיף לעבוד מול חברה אחת.

בנוסף, רצוי לא ללכת על החברה הזולה ביותר מכיוון שזה יכול להוות סימן לכך שאתה מקבל מערכת באיכות נמוכה או עבודה באיכות מאוד לא טובה. זכרו תמיד שעבודה טובה ומערכות איכותיות יותר יקרות, אך הן משתלמות עם הזמן!

למעשה, מערכת אזעקה היא הכרחית בימים אלה. מומלץ להתקין אחת מיד כך שתוכל ליהנות משקט נפשי נוסף בבית או בפעילות היומיומית שלך.

מערכת אזעקה קווית לבית

מערכות אזעקה קוויות אמינות יותר מכיוון שהן מחברות את לוח הבקרה לחיישנים באמצעות חוטים/כבלים, כדי להתקין מערכת אזעקה קווית לבית תמיד יש לוודא כי קיימות הכנות לכבלים בתוך הקירות, לכן חשוב לפני בניה של בית חדש תמיד לשכור חברת מערכות אזעקה שתוכל לייעץ לכם לגבי מיקומם של הגלאים, סוגי הגלאים, תכונות הגלאים, האם תרצו להפעיל את מערכת האזעקה בזמן שאתם בבית או רק בזמן שאתם מחוץ לבית, תרצו לחבר את מערכת האזעקה לקו הטלפון או לאינטרנט, האם יש בעלי חיים או שאתם מתכננים בעתיד לאמץ בעל חיים, יש עוד הרבה דברים שאפשר לתכנן בזמן הבניה ולחסוך הרבה כאב ראש אחרי הבניה, לכן מומלץ מאוד לעשות את זה.

במקרה שהבית נבנה בלי הכנות תצרכו לדעת שמכל גלאי או אלמנט צריך לעבור כבל בין הגלאי למערכת עצמה, לכן במצבים כאלה צריך לחשוב על הדרך הטובה ביותר לעשות את העבודה בכדי להשאיר את הבית אסטתי ונקי בלי חוטים שבולטים לעין, במצבים מסוימים לא ניתן יהיה להעביר כבל , במצב כזה  קיימת אפשרות להוסיף למערכת אביזרים אלחוטיים.

אנו בקיפד מערכות דואגים להתאים לכל לקוח בדיוק את מערכת האזעקה שמתאימה לו ולביתו לבקשת הלקוח. אנחנו תמיד יותר מנשמח להגיע אל ביתך לייעץ לך בנוסף להצעת מחיר שאחנו מציעים כחלק מהשירות שלנו.

טלפון ליצירת קשר 054-868-1120 או דרך שליחת בקשה בקישור צור קשר.

מערכת אזעקה מומלצת לבית

כיום, בשוק יש המון מערכות אזעקה לבתים, מערכות אזעקה קוויות ומערכות אזעקה אלחוטיות, אנחנו מתקינים את כל מערכות האזעקה, כמובן לכל מערכת יש את היתרונות והחסרונות שלה, מנסיון של למעלה מ15 שנה נתקלנו בכל סוגי התקלות.

המלצתנו לגבי סוג המערכת ותוצרת מערכת:

  1. מערכת אזעקה קוויות- החיישנים זולים יותר אבל אם אין הכנות אז העבודה יותר קשה וצריך לשלם תוספת על העברת החיווט.
  2. מערכת אזעקה אלחוטית- החיישנים יקרים יותר, עובדים על סוללות שצריך להחליף כל כמה שנים, אבל פתרון מעולה למקומות שלא ניתן להעביר חייוט.

  3. תמיד ניתן לשלב מערכת אזעקה קווית ואלחוטית ביחד.

אנו נמליץ על מערכת קווית אם המצב מאפשר, ואם לא שילוב או מערכת אלחוטית יכול להוות פתרון מצוין, כמובן שהיום מערכות האזעקה האלחוטיות אמינות כמעט כמו קוויות, רק שיש תחזוקה של סוללות, אך זהו פתרון מושלם לבתים ללא הכנות.

אנו בקיפד ממליצים להשתמש במערכות אזעקה תוצרת ריסקו , (זוהי המלצתנו בלבד אחרי נסיון של שנים) ,כל מערכות האזעקה אמינות וטובות אך למערכת ריסקו יתרונות רבים גם ללקוח וגם לחברת ההתקנה.

האם אתה מחפש מערכת אזעקה לבית? זקוקים לעזרה בייעוץ? פשוט התקשרו אלינו למידע נוסף! אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות אבטחה שיתאימו לצרכיך.

גלילה למעלה