מערכת אזעקה לעסק: אלו 3 הסיבות להשקיע בה

אנחנו משקיעים בו את מיטב מרצנו, כספנו וזמננו. אנחנו אוהבים את העסק שלנו כמו הילד שלנו, אנחנו מאד רוצים להצליח ולשמר את ההצלחה שלו, חולמים עליו בלילה וחושבים עליו ביום. כיום זהו  תנאי הכרחי שמציב הביטוח, הינו התקנת מערכת אזעקה, השאלה היא – איזה, איך וכמה השקענו בה. ככל שמערכת אזעקה לעסק תהיה יותר "חכמה" ככה אנחנו נישן שלווים יותר. אלו הסיבות להתקנת מערכת אזעקה מתקדמת לעסק.

מערכת אזעקה לעסק

הגנה טובה זה כל העסק

אמנם בתקופת הקורונה ראינו מגמת ירידה ברמות הפשיעה, אך עם החזרה לשגרה בזמן האחרון, הדברים חזרו לקדמותם ואף יותר. עסקים חזרו לתפקד במלואם ויחד איתם גם ניסיונות הגניבה והפריצה. הרבה יותר משתלם לנסות לפרוץ לעסק מאשר לבית פרטי, וזו אחת הסיבות שלנו להתחמש בצורה מיטבית במערכת אזעקה לעסק שהיא גם חכמה. מערכת אזעקה מתקדמת יכולה ממש להחליף שומר ולייצר הגנה מושלמת. מערכת אזעקה לעסק חייבת להגן על העסק שלכם ב100%, ואם אתם מחפשים לחסוך, נמליץ לכם לעשות זאת בתחומים אחרים ולא בתחום הזה.

הרתעה ברמה הכי גבוהה

הרתעה טובה היא קריטית, לא הייתם רוצים שפורצים חלילה ידעו שהעסק שלכם לא מוגן או מוגן באופן לקוי. כאשר פורצים מזהים כי אתם מצוידים במערכת אזעקה מתקדמת הכוללת חיבור למצלמה ומוקד אבטחה בזמן אמת, זה כמובן יוצר את ההרתעה שאתם זקוקים לה. ישנם בתי עסק רבים בהם לא מותקנת מצלמה ומערכת אזעקה, כאשר אתם מתקינים את המערכת את מייצרים אצלכם ייתרון יחסי אל מול שיקולי הפורצים. מערכת אזעקה המחוברת למוקד אבטחה 24/7 תיתן לכם את ההרתעה הטובה ביותר כאשר העסק שלכם יישא שלט המציין זאת.

יכולת להרגיש בטחון ושקט נפשי

כאשר קיימת אצלכם מערכת אזעקה וצילום של 24/7 אתם יכולים להרגיש מוגנים במאת האחוזים כאילו מדובר באדם ששומר על העסק שלכם ואפילו יותר- מחשב לא יכול להירדם…ישנם מערכות מספיק מתקדמות בשוק כיום שהן למעשה מצלמות בעלות מערכת אזעקה מובנית ו"חכמה" שהוכח כי יכולות להחליף נוכחות אנושית של שומר. יתרה מכך גם חברות הביטוח נתנו אישור כי מערכות אלו יכולות לחלוטין להחליף שומר.

מערכת אזעקה לעסק בהתאמה אישית

עסקים שונים זקוקים למערכות אזעקה מסוגים שונים, למשל, עסק שנמצא במקום יחסית ללא תנועה רבה של קהל, זקוק למערכת צופר בווליום גבוהה יותר וכדומה. מאפיין נוסף שעלינו לקחת בחשבון הוא עניין של הסתרה של הגלאים והמצלמות. פורצים שבוחרים לפרוץ לעסק "עושים את שיעורי הבית שלהם" ולרוב מתוחכמים מאד, לכן יש חשיבות גבוהה להיכן נמקם את הגלאים והמצלמות כדי להקשות עליהם.

מערכת אזעקה ומערכת מצלמות לעסק דורשת תכנון נכון. תכנון לא מתאים של מערכת אבטחה יכול להוביל לכשלים כמו אזעקות שווא או כיסוי לא מספיק ממוגן של המערכת. בכל מקרה אנחנו ממליצים להתייעץ עם חברת התקנת מערכת אזעקה לעסק ומצלמות אבטחה ולוודא כי תכנון ההתקנה הוא מדויק לעסק שלכם.

ייעוץ והכוונה למערכות אזעקה לעסקים

כדי לבצע את ההתקנה הטובה ביותר, עליך להשתמש במערכת המתאימה לעסק שלך. אצלנו בקיפד מערכות, אנו נלווה אתכם משלב ההתייעצות שניתנת ללא תשלום, דרך שלב התכנון וההתקנה, וידוא התקינות ובהמשך לכל שאלה או עניין. כשזה נוגע למערכת אזעקה לעסק, כדאי לסמוך רק על המנוסים בלבד. ב-15 שנה האחרונות אנו פועלים מתוך אחריות מלאה וידיעה כי המוצרים שלנו הם שומר הסף היקר לכם מכל, על פי כן המוצרים שלנו הם המתקדמים האמינים והיעילים ביותר בשוק כיום. התקשר אלינו למספר 054-868-1120 או פנה דרך האתר שלנו.

Scroll to Top
× לייעוץ חינם :)