מערכת אזעקה לעסק

מערכת אזעקה לעסק

מערכת אזעקה לעסק היא דרך מצוינת להגן ולהרחיב את האבטחה הנוכחית שלך בעסק. מערכות אזעקה מסייעות בשיפור הבטיחות בכל סוגי העסקים ויכולות לספק תחושת ביטחון נוספת הן לעובדים והן ללקוחות.

עם זאת, חשוב כי סוג המערכת שאתם מתקינים לעסק שלכם תתאים בדיוק לצרכים שלכם, היום רוב בעלי העסקים מחוייבים להתקין מערכת אזעקה בעסק על מנת לקבל אישור לביטוח, לכן חשוב לפני ההתקנה לדעת אם לחברת ביטוח שלכם יש דרישות מיוחדות,

אם כן מחובתכם להעביר אותן לחברה שמתכננת את ההתקנה, חשוב למגן כל פתח בעסק וגם לבדוק אם קיימת אפשרות לעבור דרך קירות או דרך הגג ולמגן גם אותם, אנחנו בחברת קיפד מערכות דואגים לכל דבר, מהקטן לגדול על מנת שתוכלו לקבל מערכת אזעקה מושלמת וכמובן, ושקט נפשי שהמערכת מגנה על העסק שלכם כמו שצריך.

 

יתרונות שתקבל משימוש במערכת אזעקה לעסק.

שקט נפשי – אחת הסיבות הגדולות ביותר לשימוש במערכת אזעקה עסקית היא צורך בתחושת שקט נפשי. כשאתה לא שם, לא תצטרך לדאוג שאנשים לא מורשים יכנסו למשרד שלך ויגנבו מידע חשוב, יפגע ברכוש או אפילו ייקחו פריטים כמו ציוד משרדי. היכולת לעקוב אחר העסק שלך בעצמך מאפשרת לך להתרחק רחוק ככל שתרצה מבלי לדאוג לגבי מה שעלול לקרות לעסק שלך בזמן שאינך שם.

הגנה פנימית – יתרון גדול נוסף בשימוש במערכת אזעקה עסקית הוא הגנה פנימית בזמן העבודה, לכל חברה או עסק יש חדרי תקשורת או כספות שאפילו בזמן העבודה לא תרצו שעובדים או לקוחות ייכנסו אליהם. לכן יש אפשרות לדרוך אותם ,כך תוכלו לעבוד בשקט בידיעה שהם מוגנים שאף אחד לא יכול להיכנס לגרום לנזקים.

חיבור למוקד –  רוב בעלי העסקים מחויבים לחבר את האזעקה לחברת מוקד אבטחה, מוקד האבטחה מחוייב לשלוח סייר לבדוק את העסק ברגע שמופעלת האזעקה, אם אתם בחופשה או אפילו רחוקים מהבית תמיד יהיה מישהו שיגיע לבדוק שהכל בסדר.

גורם לתחושת הגנה גם מחוץ לעסק – אחד היתרונות העיקריים משימוש במערכת אזעקה לעסק הוא שפורצים כלל לא ירצו לפרוץ למשרד שלך מכיוון שהוא מוגן. אם גנב פוטנציאלי יראה את שלטי האבטחה ואת הגלאים מסביב, סביר להניח שהם יחפשו מקום אחר.

הגנה מפני אלמנטים נוספים – מערכת אזעקה יכולה לסייע גם בהגנה מפני גורמים כגון אש, עשן, מים וטמפ'. אם תפרוץ שריפה, נזילה, החשמל יקפוץ ,או המקרר לא יעבוד, תקבל התראה בזמן אמת, המשמעות היא שהעסק שלך, יישאר מוגן בכל עת.

 

מה לחפש בחברת התקנת מערכת אזעקה

כאשר אתה שוקל להשיג מערכת אזעקה לעסק, ישנם מספר נושאים שתרצה לשקול לפני קבלת החלטות סופיות. קח את הזמן לחקור כל אחד מהבאים, כך שתדע בדיוק מה האפשרויות שלך ואיזו חברה מתאימה לצרכיך.

 

מורשה ומבוטח – הדבר הראשון שתרצה לוודא הוא האם חברת האזעקה היא בעלת רישיון וביטוח. אם אין להם את האישורים , סביר להניח שהם לא יהיו אופציה טובה עבורך. וודא שאתה מתמודד עם אנשי מקצוע שלוקחים את עבודתם ברצינות ויעשו הכל כדי לשמור על בטיחות העסק שלך.

 

שנים של ניסיון – דבר נוסף שחשוב לוודא הוא כמה שנות ניסיון יש לחברת האזעקה. תמיד עדיף לעבוד עם חברה שקיימת כבר כמה שנים, בעלת ניסיון, בה העובדים יודעים מה הם עושים. זה יבטיח שתעבוד עם מישהו שיודע היטב את כל התכונות והפרטים של שירות מסוג זה, ויוודא שתקבל את החוויה הטובה ביותר האפשרית.

 

עלות שירות – אחרון חביב, קח קצת זמן לבדוק טווח המחירים הסביר להתקנת מערכת האזעקה לעסק שלך. ותבחר איזו מהן היא האפשרות הטובה ביותר עבור התקציב שלך.

קיפד מערכות

ישנם יתרונות רבים ושונים בשימוש במערכת אזעקה לעסק. בראש ובראשונה השקט הנפשי שמערכת האזעקה נותנת בזמן שאתם לא נמצאים בעסק, ההרגשה שאתם יודעים שאם משהו יקרה האזעקה תתריע לכם,

בנוסף, תחושה של שגרת חיים רגילה ללא מחשבה מיותרת אם קרה משהו בעסק, אנחנו בקיפד מערכות רוצים לעזור לכם לקבל את תחושבת הביטחון שמגיעה לכם, לכן אנחנו מגיעים לענות על השאלות שלכם ולייעץ לכם.

לייעוץ חינם התקשרו אלינו בטלפון 054-868-1120 או שלחו הודעה מקוונת דרך האתר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 

Scroll to Top
× לייעוץ חינם :)