מצלמות אבטחה לבית

מתכנן להתקין מצלמות אבטחה לבית?

אם התקנת מצלמות אבטחה לביתך עומד בראש סידרי עדיפויותיך, הגעת למקום הנכון! כאן תוכל לקבל את כל ההסברים והתשובות לכל השאלות שיש לך.

כמות המצלמות שאצטרך איפה להתקין או את סוג מצלמות האבטחה, וכמובן עלות המצלמות והעבודה.

תן לנו לעזור לך בהחלטותיך. קיפד מערכות הינה חברה בעלת וותק וניסיון מקצועי של שנים רבות ותשמח לעמוד לרשותך ולסייע לך בקבלת החלטות לגבי ההתקנה בביתך.

כמות המצלמות שתצטרך זו החלטה שתלויה בכמה דברים, דרישת ביטוח, האם לכסות את השטח או רק את הפתחים, וכמה אני מוכן להשקיע. אם אין דרישות מיוחדות.

ואתה לא רוצה להוציא הרבה, וכמובן תלויה בשיקולים הכלכליים שלך. במידה ותקציבך מוגבל נמליץ על מספר מצלמות אשר ממוקמות בפתחים ליד כניסות הבית, החלונות , שבילים עם גישה לביתך, וכל מקום אשר יכול להוות פרצה קלה לפורץ.

בסופו של דבר החליטו מהי המטרה הכי חשובה לכם בעת ביצוע התקנת המצלמה שלכם ,במקום שבו תוכלו הכי טוב לראות על מה אתם רוצים לפקוח עין. למזלנו לא כל התקנת מצלמות נועדה לפורצים חלק מאיתנו רוצים להציץ על הילדים שלהם בזמן

 העבודה או בני המשפחה ואפילו על בעלי החיים שלהם. תמיד חשוב לוודא שטווח המצלמה מנוצל במלואו ואין שטחים מתים, כך נוכל לקבל תמונה רחבה ככל האפשר במצלמה אחת.

כמו כן בבחירת מצלמה בבית עולה גם נושא העיצוב, למעשה קיימים 2 סוגים של מצלמות, מצלמות צינור ומצלמות כיפה, בתוך שתי הקטגוריות האלו ישנם מגוון רחב של  עיצובים ופרמטרים נוספים כגון: מגה פיקסל, גודל העדשה, טווח רחב או קצר.

 אנחנו בקבוצת קיפד מערכות אבטחה מספקים ללקוחותינו ייעוץ מלא ולגמרי בחינם כולל הצעת מחיר מפורטת אשר תיתן לכם תמונה ברורה לגבי המחשבה של התקנת מצלמות אבטחה.

 תמיד תוכלו ליצור איתנו קשר נשמח לענות על כל שאלה  בכל נושא של מערכות אבטחה. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 054-868-1120 או דרך כפתור "צור קשר".

מצלמות אבטחה לעסק
גלילה למעלה