מצלמות אבטחה לעסק

התקנת מצלמות אבטחה לעסק

אתה בעל עסק וברצונך להגן עליו ולישון טוב יותר בלילה ,להרגיש עוד סוג של ביטחון, זה הזמן להתקין מצלמות אבטחה לעסק שלך, התקנה של מצלמות אבטחה היא אחת הדרכים הטובות ביותר להגן על העסק שלך.

בקיפד מערכות מבטיחים לעסקים בכל גודל מערכת אבטחה הכוללת מצלמות אבטחה ומערכת אזעקה במחירים הטובים ביותר.

תן לנו לעזור לך בבחירה של מערכת אבטחה המתאימה לך ביותר, מצלמות האבטחה מאפשרות לך שקט נפשי, אנו מתכננים את המערכות מתוך מחשבה על הנוחות שלך, אתה יכול לנהל את העסק שלך בטלפון או במחשב בכל מקום בעולם בעזרת תוכנות צפייה.

כמה דברים שצריך לקחת בחשבון בעת התקנת מצלמות לעסק:

דרישות הביטוח: מיקום המצלמות, רזולוציה ואפילו כמות האחסון שאתה צריך במערכת בכדי לבטח את העסק שלך.

מיקום המצלמות: חשוב לתכנן היטב עוד לפני ההקמה את המיקומים של המצלמות, אתה צריך לשקול מהו המקום שחשוב לך ביותר לראות: דלפק הכניסה מעל הקופה ,כניסות לעסק ,מחוץ לעסק, בחניה או כל מקום אחר.

העברת החיווט: לא פחות חשובים הם הכבלים שעוברים לך בעסק, כמובן גם הסוג שלהם, היום יש הרבה סוגי כבלים ועדיף להשתמש רק בכבלים באיכות מעולה לשיפור הצפיה, לגבי מיקום הכבלים חשוב להעביר אותם בתעלות או  בצינור בגובה שלא יצליחו לחבל בהם.

מכשירי הקלטה ואחסון: תמיד חשוב לשקול את אורך ההקלטה שתרצה, חודש אחורה או אפילו יותר, כמו כן, בעת רכישת מערכת הקלטה תצטרך בין  2 סוגי מכשירים DVR /NVR כמובן ששניהם אחראים על הקלטת הוידאו, ההבדל בינהם הוא ש DVR מקליט וידאו דיגטלי ( אנלוגי ) ו NVR מקליט וידאו ברשת, מצלמות שיתאימו למכשיר ה NVR אלו הן מצלמות IP ואילו מצלמות שיתאימו ל DVR אלו הן מצלמות אנלוגיות . גם סוגי הכבלים שונים ,ה NVR  מותקן עם כבל רשת CAT5 /6 ואילו מכשיר ה DVR קואקסיאלי.

אז איך נוכל לעזור לכם:

חברת ‘קיפד מערכות אבטחה ותקשורת’ מתמחה בהתקנה ובתיקון מצלמות אבטחה ברמה גבוהה.

מצלמות אבטחה זה שנים תופסות חלק בלי נפרד מן הנוף בחנויות, עסקים, בניינים ובתים פרטיים. הן משמשות ככלי מיגון אפקטיבי למניעת פריצות, הן מבחינת הרתעת הפורצים והן מבחינת שקט נפשי לבעל העסק.

 בעלי העסקים יוכלו לדעת בכל זמן נתון מה קורה בבית העסק. כאשר מדברים על התקנת מצלמות אבטחה בעסקים וחנויות, חשוב להבין את חשיבותן הגדולה של מצלמות האבטחה, משום שהמצלמה מאפשרת לבעל העסק למנוע גניבות והונאות ולהיות במעקב תמידי אחר העובדים והשירות הניתן ללקוחות ובכך תורמות הן לבטחון העסק והן יכולה לעזור בתפעול וייעול העסק ועובדיו.

אנחנו כאן בשבילכם תמיד! לפרטים נוספים על שירותי תיקון והתקנת מצלמות אבטחה השאירו פרטים או התקשרו אלינו עכשיו  054-868-1120

מערכת אזעקה לבית

האם כדאי להשקיע במערכת מצלמות אבטחה לעסק שלך?

לבעלי עסקים יש הרבה מה לדאוג – החל מהקפדה על המוצרים והשירותים שהם מציעים ברמה הגבוהה ביותר, דרך שמירה על העובדים והלקוחות. אבל דבר אחד שלעתים קרובות מתעלמים ממנו הוא אבטחה. פושעים מכוונים לעסקים מכיוון שהם יודעים שלעתים קרובות יש בפנים רכוש יקר ערך וכסף. לכן חשוב לבעלי עסקים להשקיע במערכת מצלמות אבטחה.

יתרונות של מערכת מצלמות אבטחה לעסק שלך

אחד היתרונות העיקריים של מערכת מצלמות אבטחה לעסק שלך הוא שהיא מרתיעה פשע. גנבים ופושעים אחרים נוטים פחות להתמקד בעסק שיש לו נוכחות אבטחה גלויה. מצלמות אבטחה יכולות גם לעזור לך לפקוח עין על העובדים שלך ולוודא שהם מצייתים למדיניות החברה. במקרה שמשהו אכן קורה, צילומי אבטחה יכולים לשמש כראיה כדי לסייע בזיהוי העבריין ולסייע בהעמדה לדין.

בחירת מערכת מצלמות אבטחה

בעת בחירת מערכת מצלמות אבטחה לעסק שלך, יש כמה דברים שכדאי לזכור. ראשית, החליטו איזה סוג של כיסוי אתם צריכים. האם אתה רוצה לפקח על דלת הכניסה בלבד, או שאתה צריך מצלמות בכל המתחם? שנית, קחו בחשבון את איכות המצלמות. תרצה לוודא שהם ברזולוציה גבוהה כדי שתוכל לראות בבירור מה קורה. שלישית, חשבו כיצד תוכלו לאחסן ולגשת לצילומים שלכם. מערכות מסוימות מאפשרות לך לצפות בצילומים מרחוק, בעוד שאחרות דורשות להוריד אותן למחשב או למכשיר אחר.

אם אתם מחפשים דרך לשפר את האבטחה של העסק שלכם, מערכת מצלמות אבטחה היא אפשרות מצוינת. זכור את העצות האלה כשאתה בוחר אחד כדי להבטיח שתקבל את הכיסוי הטוב ביותר עבור הצרכים שלך.

ישנם סוגים רבים ושונים של מערכות מצלמות אבטחה בשוק, לכן חשוב לערוך מחקר כדי למצוא את האחת המתאימה לעסק שלך. שקול את התקציב שלך, את רמת האבטחה הדרושה לך וכיצד תשתמש בצילומים לפני קבלת החלטה. עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, אין סיבה לא להשקיע במערכת מצלמות אבטחה לעסק שלך!

מערכת אזעקה לבית

יש לכם שאלות לגבי בחירה או התקנה של מערכת מצלמות אבטחה? השאירו לנו פרטים או התקשרו 054-868-1120 ונשמח לעזור!

Scroll to Top
× לייעוץ חינם :)