התקנת מצלמות אבטחה

קיפד מערכות

בתים פרטיים, חברות ובתי עסק מבינים כיום עד כמה חשוב ומשמעותי להצטייד במערכות אבטחה מתקדמות וחדישות. כאלו שיאפשרו לכל אחד מכם לקבל כיסוי רחב וממצא שיגביר את האבטחה כנגד פורצים ובמניעת כניסה של בלתי מורשים.

בישראל, ניתן למצוא לא מעט חברות מובילות המתמחות בהתקנת מצלמות אבטחה, התקנה של  מערכות אבטחה חכמות, זאת תוך שירותי תחזוקה לאותן מערכות וביכולת להעניק מכלול רחב ושלם של פתרונות אבטחה, שימוש יעיל בטכנולוגיות הקיימות כיום ובאספקה של מוצרי אבטחה של החברות המובילות כיום בארץ ובעולם.

בכתבה שלפניכם נעמיק אודות אחת מהחברות הישראליות המובילות בתחום המצלמות ומערכות אבטחה – "קיפד מערכות".

קיפד מערכות – נעים להכיר

ב"קיפד" נהנים לקוחות החברה משירותים של התקנת מערכות אבטחה, שירותי תחזוקה ותיקונים, התקנת מצלמות אבטחה, מערכות כניסה למבנים, כשלצד אלו עמלה "'קיפד" בימים אלו בהקמת חנות אינטרנטית בה תוכלו ליהנות מרכישה של מצלמות אבטחה ביתיות בהתקנה עצמית, מערכות הקלטה מתקדמות, מערכות אזעקה, מסכים ומגוון רחב של מוצרי אבטחה נוספים.

"קיפד מערכות" חוגגת השנה כ-15 שנה, כשהחברה הוקמה עוד בשנת 2008 ובראשה עומד המנכ"ל ברק רוקנשטיין.

אנו, ב"קיפד מערכות" מבינים לעומק את הצרכים של לקוחותינו, בין אם מדובר על לקוחות פרטיים המעוניינים ליצור לעצמם סביבה ומערכת ביתית בטוחה ונעימה עבורם ומשפחתם ולבטח עבור בתי עסק, חברות ואף משקים חקלאיים השואפים ליצור מסגרת עבודה בטוחה עבור כלל העובדים, זאת תוך שמירה על הציוד היקר ושאר הנכסים במקום.

בסיס מיקומה של "קיפד" במרכז הארץ, מה שמאפשר לה זמינות ברמה גבוהה לכל חלקי הארץ, זאת בעבור מקרים בהם לקוחותינו זקוקים למענה מידי, הן בעבור התקנה של מצלמות או מערכות אבטחה חדשות ולבטח במקרים בהם הצוותים המקצועיים של "קיפד" מגיעים על מנת לתת מענה מקצועי רחב לבעיות ואתגרים חדשים שצפים עם הזמן.

אילו מערכות אזעקה קיפד מספקת ללקוחותיה?

טכנולוגיית מערכות האזעקה בישראל ובחו"ל מניבה תוצרים איכותיים שיש בהם להגביר את האבטחה של בתים פרטיים ומסגרות רבות. אנו ב"קיפד מערכות" שואפים תמיד לצייד את לקוחותינו במערכות אזעקה מתקדמות ומהימנות.

ביקור באתר האינטרנט שלנו יאפשר לכם להתרשם ממגוון רחב של מערכות אזעקה מתקדמות, כשחלקן משמשות לבית ולבתי עסק וחברות, בין אם הבחירה היא במערכת אזעקה אלחוטית או במערכת אזעקה קווית.

הצוותים המקצועיים שלנו יוכלו להמליץ לכם מתי כדאי לבחור במערכת אזעקה אלחוטית ומתי כדאי דווקא לבחור בזו הקווית. היכולת לדעת ולהבחין ביתרונות של שתי מערכות אלו יאפשר לכם, בסופו של דבר, לקבל את ההחלטה הנכונה בנוגע למערכת האזעקה שתוכל לפעול בצורה היעילה ביותר.

מערכות האזעקה הקוויות של "קיפד מערכות" מאופיינות כמערכות יציבות וקלות לתחזוקה. מדובר על מערכות שאינן ניזוקות ומופרעות בשל קליטה אלחוטית, מצטיינות כמערכות המחזיקות מעמד שנים רבות יותר ומייתרות את הצורך בשימוש בסוללות בגלאים המותקנים במערכת. שימוש במערכות אלו מוכיח עצמו בלא מעט בתים ומסגרות עסקיות, הן כמערכת הרתעה הנראית לעין והן כמערכת שמאפשרת מענה מידי בעת ניסיונות פריצה או חשד לניסיונות שכאלו.

אנו ב"קיפד מערכות" ניצור עבורכם בבית ובבית העסק את התשתית המתאימה, כשזו תתמזג עם החלל בצורה אידיאלית, לבטח אם התקנת מערכת האזעקה הקווית נעשית במקביל לשלבים הראשוניים של בניית הבית או העסק שלכם.

במקרים אחרים, אנו נמליץ לכם דווקא על התקנה של מערכת אזעקה אלחוטית. מערכת שתמנע מכם את הצורך בחציבה של קירות ובבנייה והתקנה של תעלות חיווט. מערכת אזעקה אלחוטית דורשת, אמנם, יותר תחזוקה מזו הקווית, כשמנגד מדובר במערכות הנחשבות למוצרי הדגל בכל הנוגע לאבטחת בתים, מבנים, בתי עסק וחברות.

אילו מצלמות אבטחה תוכלו למצוא בקיפד מערכות?

לצד מגוון רחב של מערכות אזעקה שתוכלו למצוא אצלנו, אנו ב"קיפד" מאפשרים לכלל לקוחותינו ליהנות גם ממגוון רחב של מצלמות אבטחה, כשאלו אמורות לתת מענה ייחודי ונקודתי במקרים מסוימים, כשלא פעם אותן מצלמות מהוות נדבך נוסף ומשמעותי לצד התקנה של מערכת אזעקה.

אחד מהצרכים הבולטים בקרב לקוחותינו כולל התקנה של מצלמות במעגל סגור, לבטח במקרים בהם מדובר על בתי עסק וחברות החולשים על מספר רב של מבנים ושטחים. גם כאן, הצוותים המקצועיים של "קיפד מערכות" יעניקו לכם מעטפת מקצועית רחבה, כשזו תכלול בחינה מעמיקה של השטחים והחללים אותם אתם רוצים לכסות וביכולת להתאים לצרכים שלכם את מספר המצלמות הרצוי ומאפייניהן השונים, זאת תוך שמירה על מסגרת התקציב.

ברוב המקרים, אבטחה של בית או בית עסק קטן-בינוני במצלמות במעגל סגור יצריך שימוש בכ-3 עד 6 מצלמות. אנו ב"קיפד מערכות" נספק לכם מערכת מצלמות הכוללת בתוכה מכשירי הקלטה, ספק כוח המתאים לצריכה הנמוכה של מצלמות אלו וחיבור למסכי צפייה ייעודיים – בין אם מדובר על מחשביים ביתיים, מחשבים ניידים ואף ביכולת לצפות בתוכן המצולם באמצעות הטלפון הנייד שלכם.

מעוניינים, מנגד, במצלמת רשת קטנה לבית או לעסק? גם כאן הכתובת שלכם היא "קיפד מערכות", כשאצלנו תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מצלמות רשת ממיטב המותגים המובילים בעולם ובראשם המותג הישראלי PROVISION-ISR.

בקרוב: רכישת ציוד קצה עבור פתרונות אבטחה בחנות המקוונת של קיפד מערכות

אנו ב"קיפד מערכות" עמלים בימים אלו על פתיחה של חנות מקוונת בה תוכלו ליהנות מרכישה של מצלמות אבטחה ביתיות בהתקנה עצמית, מערכות הקלטה מתקדמות, מערכות אזעקה, מסכים ומגוון רחב של מוצרי אבטחה נוספים.

רכישת ציוד הקצה באתר תאפשר לכם ליהנות ממחירים זולים ונוחים, מהיכולת למצוא פתרונות יצירתיים לאתגרי האבטחה שלכם, להתרשם ממגוון רחב של מותגים מובילים מהארץ ומחו"ל ועוד.

רכישת המוצרים בחנות המקוונת שלנו נעשית בצורה מאובטחת ותאפשר לכם לקבל אליכם את המוצרים שהזמנתם מבלי הצורך להגיע לאחד מהסניפים שלנו במרכז.

 

Scroll to Top
× לייעוץ חינם :)