קבוצת ריסקו

סקירה כללית על ריסקו מערכות אזעקה.

קבוצת ריסקו היא ספקית עולמית מובילה של פתרונות אבטחה ובטיחות עבור מגורים פרטיים ומסחריים כאחד. קבוצת ריסוק, שהוקמה בשנת 1987 וגדלה מעסק מקומי והפכה למעצמה בינלאומית בתעשיית האבטחה. הם מציעים פתרונות מקיפים בנושא מערכות אבטחה, מערכות אזעקת, מעקב וידאו, בקרת גישה ומערכות משולבות.

בקבוצת RISCO, שואפים להיות הספקית המובילה בעולם של פתרונות אבטחה. הם כל הזמן מחדשים ומפתחים טכנולוגיות ומוצרים חדישים על מנת לספק ללקוחות פתרונות אבטחה אמינים, מדויקים ויעילים עבור בתים ועסקים.

קבוצת ריסקו מבוססת בישראל והיא אחת החברות המובילות בתחום המיגון. ריסקו גאה להיות חלק מתעשיית האבטחה המשגשגת של ישראל ולעזור לשמור על ארצנו בטוחה. בנוסף חברת ריסקו משתרעת על פני כדור הארץ, עם משרדים ושותפים הממוקמים באירופה, צפון אמריקה, דרום אפריקה, המזרח התיכון, אסיה פסיפיק ואמריקה הלטינית. טווח ההגעה הגלובלי שלנו מבטיח שנוכל לספק את המוצרים והשירותים שלנו ללקוחות באשר הם.

בקבוצת ריסקו מאמינים שפתרונות אבטחה צריכים להיות נגישים ובמחיר סביר לכולם. והם שואפים להבטיח שהמוצרים והשירותים שלנו יהיו זמינים במחירים סבירים כדי שכולם יוכלו ליהנות מהם.

הלקוחות שלהם בטוחים ומאובטחים

קבוצת ריסקו מחויבת לשימוש בטכנולוגיה העדכנית ביותר כדי להבטיח שהם מספקים ללקוחותיהם את פתרונות האבטחה הטובים ביותר הזמינים. הם כל הזמן חוקרים ומפתחים מוצרים המנצלים את ההתקדמות בתעשייה, כגון בית חכם ואוטומציה, מעקב חכם ובינה מלאכותית, רשת ענן ועוד המון פונקציות ומוצרים חדשים. המטרה שלהם היא לספק ללקוחות את פתרונות האבטחה המקיפים ביותר הקיימים, כך שהם יכולים להיות רגועים בידיעה שהבתים והעסקים שלהם בטוחים.

מוצרי החברה

להלן מוצרי האזעקה הפופולריים ביותר של קבוצת ריסקו 

WiComm Pro

מערכת אבטחה אלחוטית מקצועית אסטתית, הדגש העיקרי של מערכת האזעקה הם היכולות האלחוטיות שלה, קישוריות WiFi, גלאים וחיישנים מתקדמים לוח מקשים אלחוטי, וטווח משופר להגנה מקיפה בבית ובחוץ.

יתרון נוסף הם גלאי PIR לחיות מחמד שיכולים לעבוד עם מערכות אלחוטיות חד-כיווניות וגם דו-כיווניות. מערכות האבטחה מאפשרות למשתמשים לקבל תקשורת עם יכולות WiFi. לכן, WiComm Pro הוא פתרון מושלם במקומות שאין הכנות בגודל קטן עד בינוני.

LightSYS 2 – לייטסיס 2

לייטסיס מערכת מושלמת עם פתרון אבטחה מקצועי מבית ריסקו המתאים לעסקים לבתים פרטיים, לייטסיס היא מערכת קווית, המערכת יכולה להכיל עד 50 אזורים, למערכת שילוב מבוסס ענן עם אפליקציה הסופר נוחה של ריסקו.

לייטסיס 2 תומכת דור שלישי. חוץ מזה, התכונות האחרות של לייטסיס 2 כוללות אפשרויות לבחירה בין אביזרים אלחוטיים קוויים או דו-כיוונים, גלאים ואפשרויות תקשורת כמו IP, GSM, PSTN וכו'.

פתרון אבטחה פופולרי מאוד בארץ. עם זאת, נכסים מסחריים גדולים פחות יתאימו לכיסויי מלא.

LightSYS+ - לייטסיס פלוס

לייטסיס פלוס סדרה משותרגת של מערכת לייטסיס 2, מערכת היברידית, כמות אזורים הרבה יותר גדולה עד 512 אזורים. המערכת מגיעה עם יציאת רשת וכמה יציאות בס, המערכת מתאימה לכל סוג של נכס מעסק קטן לעסק גדול ולכל גודל של בית.

Agility

כמו כל מערכות האזעקה האחרות של ריסקו, מגיעה עם אפשרויות להתאמה אישית לפי נוחות המשתמש, סבירות וצרכיו.

נקודות השיא העיקריות של מערכת האזעקה האלחוטית לבית Agility 4 הן אפשרויות תקשורת IP, PSTN, GSM וקישוריות אלחוטית דו כיוונית עם אביזרים, אפליקציה לנייד לשליטה מהירה ומידית באבטחת הבית שלך וגלאים מתקדמים .

סוגי הגלאים

גלאי PIR אלחוטיים כמו Watchout PIR, חיישני וילון, חיישני חיות אלחוטיים דו כיווניים וחיישני PIR לזיהוי מדויק ומניעה של אזעקות שווא

גלאי הצפה, גלאי עשן וחום, משדר מצוקה עם צמיד יד ומפתח ושלט מצוקה בעל 2 כפתורים, גלאי שוברי זכוכית, גלאי זעזועים, גלאים פנימיים וגלאים חיצוניים אלחוטיים וקווים.

אפליקציית ריסקו - IRisco

אין ספק אפליקציית ריסקו הטובה ביותר היכולות והפונקציונליות של אפליקצייה נוחה מאוד. אפליקציית הטלפון של ריסקו אזעקות מסתנכרנת עם כל פתרונות האבטחה והופכת מערכת אבטחה פשוטה לבית חכם שלם. בין אם ברצונך לבדוק יומני היסטוריה ואירועים קודמים או הפעלת/נטרל אזורים או גלאים ספציפיים, אפליקציית ריסקו שתספק לך את כל זה.

שותפים לדרך

קיפד מערכות ממליצה ללקוחתיה את מערכות האזעקה מתוצרת ריסקו.

Scroll to Top
× לייעוץ חינם :)