התקנת מצלמות אבטחה - www.keypad.co.il

שוק מצלמות האבטחה בשנת 2024

העולם בו אנו חיים כיום שופע חידושים וכן אירועים שהשפיעו בצורה דרמטית על האופן שבו אנו תופסים ביטחון, הן בעולם ובמיוחד בישראל בתקופה רגישה זו.

החל מ7.10 מפרוץ המלחמה אנו ערים בחברתנו לביקוש הולך וגובר להתקנת מערכות אבטחה כגון: מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה ומערכות כניסה כמו קודנים ואינטרקום, אנשים רוצים להרגיש מוגנים ובצדק עברנו תקופה לא קלה במדינה, התקנת מערכות אבטחה יכולה לתת מענה למתן תחושת ביטחון אישית גבוהה יותר הן בבית והן בעסק.

טיפים לחיפוש מתקין מצלמות אבטחה

בעבר מציאת מתקין מצלמות אבטחה היה מתבצע בקלות ובצורה פשוטה, פשוט כך -מפה לאוזן ,לקוח מרוצה היה מספר לחברו למשפחה (לקוח פוטנציאלי אחר) שהיה כמובן מעדיף להזמין את שירותיו של המתקין בעל ההמלצות של חברו או משפחתו .

בימינו, הטכנולוגיה מתקדמת וגם האנשים. אפילו בישראל החיפוש בגוגל הפך להיות הפה לאוזן הבא, ניתן לאסוף מידע רב מהאינטרנט, בו ניתן למצוא מגוון עצום כמו קניות או בעלי מקצוע ביניהם גם התקנת מצלמות אבטחה, כמו כן ניתן לראות מגוון תגובות של לקוחות מרוצים או לא מרוצים ולא להסתמך על המלצה של חבר אחד כמו בעבר. אינפורמציה רבה יכולה להוות יתרון עצום מחד ולגרום לבלבול וסרבול מאידך.

התקנת מצלמות אבטחה - www.keypad.co.il

אז איך נבחר את המתקין המושלם?

מומחיות וניסיון טכני: יש לוודא כי החברה אליה אתם פונים בעלת ניסיון בתחום, הן מבחינת הזמן והן מבחינת מגוון פרויקטים שבוצעו, כמו כן יש לוודא שהעובדים בעלי הכשרה מתאימה. על מנת שתקבלו בסופו של דבר עבודה תקינה איכותית עם מוצרים איכותיים  ותקינים. וכן מענה על כל תקלה שתהיה בהמשך.

מדוע חשוב לוודא שהמתקין מקצועי?

מתקינים מקצועיים מביאים לשולחן ניסיון של שנים וידע טכני. הם מיומנים בהתקנת מצלמות אבטחה בזוויות המושלמות לשדה ראייה אופטימלי, העברת כבלים בדיסקרטיות והגדרת המערכת לפי שיטות עבודה מומלצות.

סקר שוק

כאמור, קיים מבחר גדול של חברות הנותנות שירותי התקנת מצלמות אבטחה, גדולות וקטנות. חשוב לבצע סקר שוק לפני בחירת החברה, מיקום החברה, מי עומד בראש החברה, אחריות ושירות לאחר התקנה. אנו בקיפד מערכות עובדים בשקיפות מלאה מול הלקוחות, מתן הסבר מעמיק ללקוח מה ניתן לבצע במסגרת ההתקנה ומה לא. אנו שואפים לתת ללקוחותינו את כל מעטפת ההתקנה, בעלים ומנכ"ל החברה ברק רוקנשטיין מגיע להתקנות כדי לוודא שההתקנה מתבצעת כמו שהוא אוהב שזה לא פחות ממושלם :).

תיאום ציפיות

לאחר שביצעתם סקר שוק ואתן מוכנים להתחיל עבודה עם חברה שבחרתם או איתנו קיפד מערכות, חשוב לבצע תיאום ציפיות. בראש ובראשונה חשוב שנציג מטעם החברה יגיע לשטח בו מתבצעת העבודה על מנת לבחון מה הפרוצדורה המתאימה ביותר למקום בו צריך להתקין את המצלמות. וכן ליידע את הלקוח איך העבודה תתבצע. חשוב לבדוק לוחות זמנים וכן את אופן גביית התשלום עבור העבודה.

שירות לקוחות

לאחר ביצוע ההתקנת מצלמות אבטחה יכולות לצוף שאלות רבות בנוגע לתפעול המערכות, על כן חשוב לוודא ששירות הלקוחות של החברה בה בחרתם זמין ויכול לתת לכם מענה של תמיכה מרחוק.

יש לוודא כי במידת הצורך גם יישלח אליכם טכנאי בזמן סביר על מנת לשמור על המערכת פועלת באופן רציף ותקין.

לייעוץ והצעת מחיר חינם מקיפד מערכות צרו קשר בטלפון: 054-8681120 או שלחו לנו הודעה דרך האתר ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי.

 

Scroll to Top
× לייעוץ חינם :)