תיקון מערכות אבטחה: אינטרקום, מצלמות ואזעקות החל מ-190 ש"ח

שמירה על אבטחת הבית או העסק שלך היא בעלת חשיבות עליונה, ומערכת אבטחה אמינה היא כלי חיוני להשגת מטרה זו. אבל מה קורה כשהמערכת הזו לא עובדת כמו שצריך? בין אם מדובר באינטרקום, מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה או רכיבים אחרים – פתרון בעיות במהירות יכול להיות ההבדל בין בטיחות לאסון (או כאב ראש רציני). למרבה המזל, אנו בקיפד מערכות נותנים פתרון ומענה לתקלות גם מעבר לשעות העבודה כדי להבטיח שתמצא שוב את השקט הנפשי תוך זמן קצר.

ריכזנו עבורכם את מיטב הטיפים, החל מבעיות שניתן לפתור בעצמכם, וגם אם זה לא כל כך עובד אז תוכלו להזמין טכנאי מטעמנו או אפילו עזרה טלפונית שיפתור לכם את כל הבעיות של מערכת האבטחה שלכם.

תיקון אינטרקום ותיקון מערכות אזעקה קיפד מערכות

תיקון מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה יעילות מאפשרות סביבה מאובטחת ובטוחה, המספקת שקט נפשי למי שתלוי בהן. עם זאת, כמו כל מוצר טכנולוגי, מצלמות אבטחה יכולות לחוות תקלות ודורשות תיקונים.

טכנאי מקצועי לא רק יבטיח שהמצלמות שלכם פועלות כהלכה אלא גם יבטיח שהשטח שלכם לא יישאר פגיע לפולשים. על ידי ביצוע תיקונים מקצועיים ושירות תיקונים מנוסה, תהיה רגוע בידיעה שמערכות האבטחה שלך בידיים טובות.

בעיות נפוצות במצלמות אבטחה

כשזה מגיע למצלמות אבטחה, אנחנו סומכים עליהן כדי להגן על הבתים והעסקים שלנו. עם זאת, זה יכול להיות מתסכל כאשר הם נתקלים בבעיות הדורשות תיקונים. בעיה נפוצה אחת היא תמונות מטושטשות או מרצדת, שעלולות להיגרם על כתוצאה מכבל פגום או מצלמה לא תקינה.

בעיה נפוצה נוספת שמאוד קל לפתור זה לכלוך על עדשת המצלמה שהגורם שלה זה אבק וחרקים. בנוסף, בעיות במערכת ההקלטה יכולות גם לדרוש תיקונים כדי להבטיח שהמצלמות שלך פועלות במיטבן. שירות תיקונים מקצועי יכול לעזור להחזיר את מערכת האבטחה שלך לפעולה תוך זמן קצר. הדבר החשוב ביותר הוא לטפל בנושאים אלה באופן מיידי כדי להבטיח את האבטחה.

תיקון אזעקה להחליף סוללה

תיקון אינטרקום: זיהוי בעיות נפוצות ופתרונות יעילים

מערכות אינטרקום, נתפסות לעתים קרובות כמובנות מאליהן עד שהן מפסיקות לעבוד. בעוד שאינטרקום הוא דרך נוחה לתקשר בין הנכנסים לשטח פרטי או לשלוט בגישה לבניינים, אפילו המערכות הטובות ביותר חשופות לבלאי. 

לפני שמזמינים את הטנכאי שיבדוק באיזה תקלה מדובר, ריכזנו לכם תקלות שאולי תוכלו לפתור אותם בעצמכם לפני שאתם מתקשרים אל הטכנאי, במידה ועדיין לא הצלחתם לפתור, אתם לא לבד תתקשרו אלינו וישר נגיע, לא משנה אם התקלה בבית או שדורשת ביקור במקום העבודה.

בעיות ופתרונות אינטרקום נפוצים

הקודן לא מגיב:

במקרה שפנל המערכת, קודן לא מגיב הכוונה שאתם מנסים להקיש את הקוד ואין צליל, מה עושים? אז ככה דבר ראשון שצריך לבדוק זה שיש חשמל המערכת, לבדוק שלא הוצאתם בטעות את השנאי של הפנל. החלק מהמקרים השנאי יכול להתקלקל במקרה כזה קראו לאיש מקצוע שיתקן את האינטרקום עבורכם.

אין קול:

אם יחידת האינטרקום אינה מפיקה צליל כלשהו, בדוק את הגדרות עוצמת הקול הן ביחידה הראשית והן ביחידות בודדות. במסכים יש כפתור גלגל שאפשר לסובב לעומצת הקול.

זמזום או רעש סטטי:

זמזום או צליל סטטי נובע בדרך כלל מבעיית חיווט או מיחידה פגומה. ראשית צריך לבדוק את המתח במערכת את החיווט עצמו ובטח שאת המכשיר עצמו, במקרים כאלו רק בעל מקצוע יוכל לתת לכם מענה לפתרון.

לא מצליח לפתוח דלתות:

מערכות אינטרקום מחוברות למנעול חשמלי או לאלקטרו מגנט, שזה מנגנון שגורם לדלת להישאר נעולה אלה אם כן נתתם לו פקודה לפתוח את הדלת, מנעול חשמלי או אלקטרו מגנט עובדים עם מתח שמגיע מספק או מכרטיס האינטרקום, כדי לבדוק את הבעיה צריה לפרק את המנעול ולבדוק עם מכשיר בודק מתח שהכל בסדר במקרה שזה לא תקין תצטרכו להחליף את המנעול החשמלי.

על ידי זיהוי בעיות נפוצות של תיקון אינטרקום וידע כיצד לפתור אותן, אתה יכול להבטיח תקשורת ואבטחה חלקה בכל הבית או המשרד. אל תהססו להתייעץ עם טכנאי אינטרקום מקצועי אם הבעיות נמשכות או אם אתם מרגישים לא בטוחים לגבי אבחון ותיקון הבעיה. זכרו, מערכת אינטרקום עם תחזוקה נכונה יכולה לספק ושקט נפשי.

תיקון אינטרקום עם קיפד

תיקון מערכות אזעקה - בעיות נפוצות עם אזעקות לבית או במקום העבודה

תארו לעצמכם את התרחיש הזה: אתם ישנים, ופתאום, האזעקה הביתית שלכם מתחילה לצלצל באמצע הלילה ללא סיבה נראית לעין. לחלופין, אתם נכנסים למשרד בבוקר, ומערכת האזעקה מסרבת להתנתק. נשמע מוכר? מערכות אזעקה נועדו להגן על הבתים ומקומות העבודה שלנו, אך הן מתסכלות מאוד כשהן לא תקינות. 

בעיות ופתרונות נפוצים:

אזעקות שווא: בעיה זו עלולה להתעורר עקב מגוון גורמים, כולל חיישן לא תקין, חיבורים רופפים או רכיבים פגומים, גלאים לא מתאימים לסביבה, צמחייה ובעלי חיים. תנסו לבדוק מאיזה גלאי מגיעות כל האזעקות תסתכלו סביב תנסו להבין מה יכול לגרום לו לעבוד ללא סיבה, אנו ממליצים תמיד להזמין מומחה לבדיקה מקיפה לא תמיד תקלות כאלו נפתרות ברגע לכן תמיד חשוב להיות סבלני עד שפותרים את הבעיה.

לא מצליחים להפעיל את מערכת האזעקה: אם אינך מצליח להפעיל את מערכת האזעקה, ברוב המקרים כנראה שיש אזור ( גלאי ) שנמצא במצב פתוח ואזור זה מוגדר באזור מיידי. אנו בחברת קיפד מערכות מציעים עזרה טלפונית גם בשעות המאוחרות של הלילה על מנת לתת לכם מענה ועזרה במקרים דחופים.

תקלת סוללה: למערכות אזעקה יש סוללת גיבוי כדי להבטיח שהן ממשיכות לעבוד במקרה של הפסקת חשמל. אורך החיים של סוללת גיבוי יכול להגיע ל- 3 שנים, כרטיס המערכת מטעין את הסוללה עד שהסוללה לא יכולה להיטען יותר במקרה כזה יופיע לכם על הצג תקלת סוללה.

סירנה לא מרעישה: במקרים רבים מערכת האזעקה מחייגת ללקוח בזמן אזעקה אבל אין רעש, ברוב המקרים שאתם לא שומעים את הסירנה זה בעיית סירנה בחלקן זה בעיות חיווט, המלצה שלנו תנו לנו לבדוק את הסירנה בשבילכם ואפילו להציע לכם את המיקום המושלם להתקנת הסירנה.

ככל שהבתים ומקומות העבודה הופכים להיות מחוברים יותר ויותר, חיוני לשמור על מערכות האזעקה שלך מתפקדות במיטבן. על ידי הבנת בעיות נפוצות ותחזוקה שוטפת, אתה יכול למנוע אזעקות שווא תקלות עתידיות ולהבטיח שהמרחב שלך יישאר מוגן. אם אתה נתקל בבעיות מעבר למומחיות שלך, אל תהססו להתייעץ איתנו.

תיקון אינטרקום ומצלמות אבטחה אתם לא לבד

מחיר תיקון של מצלמות אבטחה

כאשר בנאדם מבקש הצעת מחיר בטלפון לתיקון מצלמות אבטחה לא ניתן לתת הצעת מחיר בטלפון מכיוון שיש המון גורמים צלמה או באספקת המשתנים, במידה ו-יש לכם לכלוך על העדשה וזאת הבעיה התיקון יהיה הרבה יותר פשוט והמחיר בהתאם, מחיר יקפוץ ככל שיש בעיות רציניות יותר כגון צורך בהחלפת מחשמל למצלמות.

מחיר תיקון אינטרקום

מחיר תיקון אינטרקום גם ישתנה ממקרה למקרה, השאלה מהי התקלה ובכמה יחידות אינטרקום ישנה תקלה, אם הבעיה היא שיחידת אינטרקום של דירה אחת לא עובדת הבעיה תהיה ככל הנראה הרבה יותר פשוטה מתיקון של בעיה באספקת הכוח של האינטרקום או בנתק תקשורת מלא, אז אם אתם זקוקים להצעת מחיר של טכנאי אינטרקום מקצועי ל-תיקון אינטרקום, תחייגו אלינו עוד היום לקבלת מחיר משתלם.

מחיר תיקון מערכת אזעקה

טכנאי אזעקה בדומה למערכות האינטרקום יעריך את המחיר לפי חומרת התקלה, עלות תיקון מערכת אזעקה שדורשת כיוון של וילון בודד תעלה פחות ממערכת שיש צורך לתקן בה רכיבים רבים, טכנאי טוב יוכל לתת לכם הצעת מחיר מדויקת רק במקום אחרי שהוא יבחן את כלל המערכת ויוכל לאמר לכם מהם בדיוק התיקונים הנדרשים מכיוון שכל מערכת כזו מערבת רכיבים רבים.

טכנאי שאינו מקצועי יאמר לכם את המחיר עוד לפני שהוא הגיע ואז ברגע שהוא יגיע הוא ככל הנראה ישנה את המחיר, חשוב מאוד להיות שקוף עם הלקוחות ולהבין שכל מערכות האבטחה מורכבות מרכיבים רבים ויש צורך באיש מקצוע אשר יגיע ויבדוק את כלל המערכות.

תקלות עלות באינטרקום

זקוקים לייעוץ, הצעת מחיר או תיקון של מערכת אבטחה בבית או בעסק? חייגו אלינו עוד היום לייעוץ חינם בידי הטובים שבמומחים וניתן לכם הצעת מחיר המותאמת אישית עבורכם ללא עלות.

Scroll to Top
× לייעוץ חינם :)