מערכת אזעקה לבית

תכנון מערכת אזעקה קווית לבית

בעוד שהעולם מנסה לעבור לטכנולוגיה אלחוטית, מערכת אזעקה קווית היא עדיין האופציה הטובה ביותר עבור בעלי בתים. ככל שהמודעות לחשיבות אבטחת הבית גוברת, יותר אנשים מחפשים ייעוץ של מומחה בבחירה הנכונה ל- מערכת אזעקה לבית. עם זאת, לא לכל הבתים ניתן להתקין מערכת אזעקה קווית, אף לקוח לא ירצה כבלים באמצע הבית אם אין הכנות, במקרים אלו נשתמש בגלאים אלחוטיים. אז בואו נלמד מהו תכנון מקצועי למערכת אזעקה קווית בכדי שלא יהיו טעויות בהמשך הדרך.

מערכת אזעקה לבית

תיאום פגישה עם ייעוץ מיגון

הזמינו חברת מערכות אבטחה מוכרת בעלת ניסיון רב במערכות אזעקה. המומחיות שלהם תעזור לך לנווט בין צרכי האבטחה הספציפיים שלכם, כגון, מניעת אזעקות שווא, בעלי חיים, הפעלה בכמה מצבים ובמיוחד הפעלה בזמן שאתם מסתובבים בבית או ישנים בלילה. תכנון תשתית מערכת אזעקה לבית המותאמת בדיוק לבית והצרכים שלך.

סימון נקודות

איזה כיף! מצאתם חברה שמתאימה לכם ברמה האישית והכספית ואתם מתקדמים קדימה לשלב הבא, פגישה עם החשמלאי ואדריכל הבית לצורך מעבר על השרטוטים וסימון נקודות לגלאים והמערכת, בפגישה נעבור על כל הפתחים נסמן ביחד את המיקום המדויק של הגלאי, את הגובה והרוחב וכמובן את ריכוז הכבלים בארון תקשורת.

מערכת אזעקה לבית

העברת כבלים לפני סגירת הקירות

הגענו לרגע של העברת תשתית הכבלים, בשלב זה נגיע לפני שמתחילים את הטיח ואפילו עוד שהצינורות חשופים, מדוע? על מנת למנוע טעויות בהמשך, בהמון מקרים הצינור לפעמים מתעקם או נסתם ואז אנחנו בבעיה רצינית, לכן חשוב לעבוד לפי הסדר הנכון.

התקנת מערכת אזעקה

לאחר סגירת הקירות והבית שמתחיל לקבל צורה, הגיע הזמן להתקין את מערכת האזעקה. כל חיישן ממוקם בקפידה, המערכת מותקנת בארון תקשורת, לוח המקשים ממוקם בכניסת הבית בגובה המתאים, בדיקת המערכת ובדיקת הגלאים, חיבור המערכת לרשת ולקו הטלפון, לאחר כל הבדיקות והמערכת תקינה ומושלמת, הגעתם לשלב האחרון.

מערכת אזעקה לבית

הסבר ומסירה ללקוח

התקנה מקצועית מסתיימת בקלות יסודית של תפעול המערכת עבורך-בעל הבית. הבנת מערכת האזעקה שלך מבטיחה שתוכל לנהל, לבדוק ולהשתמש בה ביעילות.

מערכת אזעקה לבית

עלות התקנת מערכת אזעקה לבית

אבטחת הבית היא הדאגה העיקרית עבור משפחות, ובצדק. מכיוון שהפשיעה מהווה איום תמידי בצורות שונות, במיוחד אם אנחנו גרים בישראל, לצערנו היום בישראל האיום או לא רק נגד פושעים או גנבים לצערנו יש איום ביטחוני בנוסף לכל. הבטחת בטיחות המשפחה והרכוש שלנו היא דבר החשוב ביותר. בין הדרכים הטובות ביותר לשפר את האבטחה של הבית היא התקנת מערכת אזעקה ללא ספק. עם זאת, כמו בכל שיפוץ בית משמעותי, הדבר כרוך בעלות. אבל על מה בדיוק אתה משלם?

כשזה מגיע למספרים, זה מה שאתה עשוי לצפות:

מערכת אזעקה לבית 3-5 חדרים מיגון חיצוני ( גלאי וילון חיצוני לכל חלון ) יכול לנוע בין ₪4500 ל-₪6000.

מערכת אזעקה לבתים מעל 6 חדרים ויותר מיגון חיצוני ( גלאי וילון חיצוני לכל חלון ) יכולות לטפס ל- ₪7000 ועד למעלה מ₪20,000.

התקנת מערכת אזעקה תשתנה מבית לבית מגלאי לגלאי, למשל גלאי וילון חיצוני המותקן על צד החלון יעלה לכם  בין ₪300 – ₪400 בעוד שגלאי נפח פנימי יעלה לכם בין ₪50 – ₪100.

שיקולים לתקצוב

למרות שהעלויות עשויות להיראות גבוהות, תמיד חשוב לשקול עלות מול תועלת יתרונות ארוכי הטווח של אבטחת הבית שלך חשובה מתמיד.

קצת על חברתנו "קיפד מערכות"

אנו נלווה אותך כל הדרך עד שתהיה מרוצה, אנו נענה לשאלות שמתעוררות אצלך גם בשעות הערב והלילה, תהיה בטוח שאנחנו יותר דואגים במקסימום שהכל יהיה מדוגם בלי חצי טעות מיותרת, אנו מציעים לכל הלקוחות ייעוץ חינם הכוללת הצעת מחיר חינם.

Scroll to Top
× לייעוץ חינם :)